The Umbrella Academy'nin oyuncu kadrosu, "Başıboş" sekans

resim: Christos Kalohoridis/Netflix

Şemsiye Akademisi ciddi sorunlarla ilgilenir—aile dramasıkorkunç trajediler, yaklaşan kıyametler – ama özünde bir çizgi roman şovu ve yaklaşımını her zaman kurnaz bir mizah anlayışıyla yumuşatır. Yeni bir blooper makarası üçüncü sezon Hargreeves kardeşler için perde arkasında işlerin ne kadar tuhaf olduğunu gösteriyor, bahsetmiyorum bile onların dostları ve düşmanları.

Tek gözlüklü yaramazlık, yapışkan saçlar, osuruk kanepeleri, dublör yumrukları eğlenceli bir şekilde yanlış gitti, birkaç dalgalı ve unutulmuş satır, Tom Hopper’ın bize Amerikalı yerine İngiliz olduğunu hatırlatan, bazı çok hantal asansör kapıları, Robert Sheehan Netflix’te “siktir” demesine izin verilip verilmediğini merak ediyor ve birden fazla karakter kırma örneği çünkü biri yapamadı çatlamayı bırak – bu yaklaşık altı dakikalık düzenlenmiş kargaşada çok şey oluyor.

Şemsiye Akademisi—Gerard Way ve Gabriel Bá’nın Dark Horse çizgi romanına dayanmaktadır.geri dönücek dördüncü ve son sezonu için o üçüncü sezon uçurumunu tamamlamak için ayrıca herhangi bir sayıda başka kalıcı sorularancak henüz bir tarih açıklanmadı.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7