Halo Infinite Forge’da bir dizi Lord of the Rings haritası yapılıyor ve Forge bu yılın sonlarında ücretsiz FPS oyununa geldiğinde bunlardan birkaçının oyun modları için oynanabilir alanlar olması planlanıyor. Ekstra haritalar, Hobbiton’un daha önce gösterilmiş olan bir rekreasyonuna katılacak.

Aynı zamanda bir Halo Infinite Forge Oyuncak Hikayesi haritası yapan Red Nomster tarafından geliştirilen, The Shire from the Lord of the Rings yeniden yaratılışı, Bilbo’nun evinin neredeyse mükemmel bir yorumunu gösterdikten sonra internette biraz ilgi gördü, bu yüzden hakkında daha fazla bilgi edinmek için ulaştık. çok oyunculu oyunda proje.

Red Nomster, PCGamesN’e “8 Kasım’da daha fazla Lord of the Rings içeriği yapmayı planlıyorum” dedi. “Minas Tirith, Helms’in derinliklerinde, Mines of Moria – Halo’da inşa etmeyi denemek istediğim ve geçmişte denenmiş pek çok eğlenceli yer var. Halo Infinite, bu konumları daha adaletli hale getirebilmelidir!”

The Shire’ın bu rekreasyonunun Red Nomster’ın Halo Infinite Forge’ın 8 Kasım’da tam olarak yayınlanmasından önce ortaya çıkardığı şey göz önüne alındığında, diğer Lord of the Rings konumlarının ne kadar ayrıntılı ve geniş olabileceğini söylemek mümkün değil. Shire sadece keşif amaçlı bir haritadır (Bilbo’nun evinin iç kısmı vardır), ancak Forge tam olarak yayınlandığında yapılan diğer haritalar aslında oynanabilir çok oyunculu alanlar etrafında inşa edilecektir.

Red Nomster, “Kasım’ın Forge güncellemesi düz dünyalar ekleyecek, böylece daha büyük yerleri yeniden oluşturmak için bolca alan olacak” diye ekliyor. “Ama Toy Story haritam gibi, Halo’nun oynanışı göz önünde bulundurularak oynamayı daha rekabetçi ve eğlenceli hale getirmek için bazı yaratıcı değişiklikler olacak!”

Bu Lord of the Rings haritalarından Red Nomster, Forge’ın Halo Infinite’deki perakende sürümüne herhangi bir şey aktarılıp aktarılmayacağından emin olmadıkları için Forge’ın tam sürümünün yayınlanmasını bekleyeceğini söylüyor. fikir.

Halo Infinite hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, yeni çok oyunculu mod, belirli bir destek stüdyosuna göre “büyük bir şey” olacak ve 343 Industries stüdyo patronu Bonnie Ross, 15 yıl sonra geliştiriciden ayrıldığını duyurdu.



oyun-2