Ne bilmek istiyorsun

  • 343 Industries, Halo 3’ün 4v4 Arena haritası The Pit for Halo Infinite’in yeniden yapımını duyurdu.
  • Yeniden yapılanma, neon ışıkları, temiz ve parlak yüzeyleri ve yıldızlarla dolu kozmik bir gökyüzü kutusu ile fütüristik bir estetiğe sahiptir.
  • Haritanın boyutu ve sanal alan öğeleri, Halo Infinite’in mekaniğine en uygun olacak şekilde ayarlandı.
  • Harita, Halo Infinite’in Kasım ayındaki Kış Güncellemesinden sonra bir noktada kullanıma sunulacak.

Bugün Halo 3’ün doğum günü ve oyunun yıldönümünü kutlamak için stüdyo 343 Industries, hayranlarının en sevdiği haritalardan birinin tam bir Forge versiyonunun Halo Infinite’e geleceğini duyurdu. Bu harita, simetrik ve çok seviyeli bir düzene sahip bir 4v4 Arena haritası olan The Pit’tir. Geliştiriciler, Halo Infinite’in Kış Güncellemesi Kasım ayında geldikten sonra hayranların yeniden yapılanmanın oyun içinde kullanılabilir olmasını bekleyebileceklerini söylüyor.

İlginç bir şekilde, geliştiriciler, orijinal haritanın cesur ve topraklanmış UNSC eğitim tesisi estetiğini, parlak neon ışıkları, parlak beyaz ve siyah yüzeyler ve kozmik, yıldızlarla dolu bir gökyüzü kutusu ile tamamlanmış, yüksek teknolojili fütüristik bir stil için atmayı seçtiler. Haritanın ölçeği ayrıca Halo Infinite’in hareket mekaniğine en iyi uyacak şekilde ayarlandı (Sonuçta Halo 3, oyuncuların hızlı koşmasına izin vermiyordu) ve Infinite’in güçlü silahları ve diğer sandbox öğelerini ortaya çıkaran özel silah yastıkları da yeniden yapılanmaya eklendi. .genel-20