Kağıt üzerinde, Skyrim modlarının günlük hayatın angaryasından kaçmanıza ve ikonik Bethesda RPG’nin fantastik oyun dünyasına girmenize yardımcı olması gerekiyordu, peki ya şimdi size 9’dan 5’e kadar masa başı işinizden bir süreliğine kaçmanızı sağlayan bir mod olduğunu söylesem? Tamriel monoton ofis işlerini üstlenir.

Pekala, Kp40az’ın yeni “9’dan 5’e Ofis İşi” modu çıktı ve tüm gün masa başında oturmanın nihai RPG oyunu fantezisini oynamanıza izin veriyor. Çalışan bir bordro sistemi, zam isteme seçeneği ve çalışma saatlerinde meşgul olmanıza yardımcı olacak küçük bir mini oyun var.

En azından işe gidip gelme süreleri yok, çünkü Kp40az “ışınlanma işlevini kaldırmayı unuttuklarını, bu yüzden bu modu etkinleştirdiğinizde ofise ışınlanacaksınız” diyor.

Ofis, Whiterun’daki Drunken Hunstman Inn’in içinde, Olfina’nın onunla konuşursanız size işi verebileceği yer. Cumartesi ve Pazar günleri küçük ofis kapalı olduğundan, gerçekçilik için Pazartesi’den Cuma’ya sadece sabah 8 ile akşam 5 arasında çalışabilirsiniz.

Temel olarak, bir kitapla bir masada oturacaksınız, daha sonra hatırlamanız ve sırayla cevaplamanız gereken bir dizi kelime gösterilecek. Ardından, maaş ödemeniz için haftanın sonunda kullanılabilecek kitap yığınları alacaksınız.

Bu Skyrim moduna oyuncu tepkisi olumlu oldu ve birçok kişi değişikliğin sıradan doğasını komik buldu. Bir oyuncu, “İşte asla söyleyeceğimi düşünmediğim bir şey var: Gerçekten bu kadar dalmak istemiyorum…” diyor. “Son olarak, 9-5’imden eve geldikten sonra oynamak için mükemmel mod” diye ekliyor bir başkası.

“9’dan 5’e Ofis İşi” Skyrim modunu bir denemek istiyorsanız, onu bulabilirsiniz. Nexus Modları burada. Neden Tamriel’e dönüşü canlandırmak için en iyi 100 Skyrim modu listemize göz atmıyorsunuz ya da Whiterun işsizlik oranının gerçekte Birleşik Krallık ve ABD’nin toplamından nasıl daha yüksek olduğunu öğrenmiyorsunuz.oyun-2