Sağlam dahili parçalara sahip iPhone 14 Pro Max, sizi bir içerik oluşturucu yapmak için burada

Üst düzey modeller iPhone’lar bu ortalama makinelerin yalnızca arama, yayın yapma, sohbet etme, oyun oynama vb. dışında – birinci sınıf film ve belgesel yapımı, kısa biçimli videolar, canlı müzik kayıtları, yaratıcı projeler gibi görevler için kullanılabileceğini kanıtladılar. , ve dahası.

Sadece ünlü kişilikler değil (Lady Gaga ‘Aptal Aşk’ı iPhone ve cihazda çekilmiş çok sayıda film var), ancak aynı zamanda Hindistan’daki tomurcuklanan profesyoneller, yepyeni bir dizi olasılık yaratmak için iPhone’lardaki yeni nesil özellikleri sürekli olarak kullanıyor.

Ve iPhone 14 Pro Maks şimdi onlara daha fazlasını keşfetme özgürlüğü veriyor.

Ayrıca Okuyun

Delhi'deki bazı insanlar neden yeni iPhone'lar için prim ödüyor?
Apple, iPhone 14 Pro üretimini artırmak için Foxconn'dan amp39modifyamp39 montaj hatlarını istedi

İnanılmaz derecede güçlü ve verimli bir A16 Bionic çip, dört piksel sensöre sahip bir iPhone’daki ilk 48MP ana kamera ile yeni bir profesyonel kamera sınıfı sınıfı ve fotonik motorDüşük ışıkta fotoğrafları önemli ölçüde iyileştiren gelişmiş bir görüntü hattı olan iPhone 14 Max, iPhone’u daha da vazgeçilmez kılmak için çığır açan gelişmeler sundu.

Cihaz ayrıca sunar Kilitlenme AlgılamaAcil Durum s.o.s. uydu aracılığıyla ve Dinamik Ada ile bildirimleri ve etkinlikleri almanın yenilikçi ve yeni bir yolu.

Hem yaratıcı profesyoneller hem de sıradan kullanıcılar için iPhone 14 Profesyonel Maks sağlam iç yapısı sayesinde deneyimi daha önce hiç olmadığı gibi yükseltir.

Bu cihazın piyasadaki her şeyi nasıl gölgede bırakabileceğini derinlemesine inceleyelim.

iPhone 14 Pro Max’teki A16 Bionic çip, Dynamic Island gibi benzersiz deneyimlerin kilidini açar, tüm gün pil ömrüne güç verir ve etkileyici hesaplamalı fotoğrafçılık yetenekleri sunar.

İki yüksek performanslı çekirdek ve dört yüksek verimli çekirdeğe sahip yeni 6 çekirdekli CPU, rakiplerinden yüzde 40’a kadar daha hızlıdır ve zorlu iş yüklerinin üstesinden kolayca gelir.

A16 Bionic, yüzde 50 daha fazla bellek bant genişliğine sahip hızlandırılmış 5 çekirdekli bir GPU’ya sahiptir – yoğun grafikli oyunlar ve uygulamalar için mükemmeldir – ve yeni bir 16 çekirdekli sinir motoru saniyede yaklaşık 17 trilyon işlem yapabilir.

Performans ve enerji tasarrufunu birleştirmek için Apple’ın sınıfının en iyisi füzyon mimarisini kullanan çip, rakiplerine kıyasla çok daha az güçle daha fazla performans sunuyor.

Profesyonel kamera sistemi için temel olan A16 Bionic, inanılmaz hesaplamalı fotoğrafçılık özelliklerine güç veriyor. Apple’a göre CPU, GPU, Neural Engine ve görüntü sinyali işlemcisi, yeni kamera donanımını desteklemek ve fotoğraf başına 4 trilyona kadar işlem gerçekleştirmek için sorunsuz bir şekilde birlikte çalışıyor.

Profesyonel kamera sistemi sayesinde görüntüler ve videolar çarpıcı çıktı.

Photonic Engine, donanım ve yazılımın derin entegrasyonuyla fotoğraflara yeni bir yaşam alanı getirdi. Olağanüstü ayrıntılar sağlamak ve ince dokuları korumak, bir fotoğrafta daha iyi renk sağlamak ve daha fazla bilgi sağlamak için görüntüleme sürecinde Deep Fusion teknolojisini uygular.

Yeni 48MP ana kamera, yeni bir 2x ekleyerek üç sabit lensin ötesine geçmenize izin verecek. Telefoto Portre modu için harika olan tanıdık bir odak uzaklığı sunan seçenek.

Ayrıca, dört pikselli sensör, her dört pikseli 2,44 mikrometreye eşdeğer bir büyük dörtlü pikselde birleştirerek, düşük ışıkta inanılmaz bir çekim sağlar ve fotoğraf boyutunu pratik 12 MP’de tutar.

Dört pikselli sensör ayrıca, dijital zoom olmadan tam çözünürlüklü fotoğraflar ve 4K videolar için sensörün orta 12 megapikselini kullanan 2x Telefoto seçeneğini de etkinleştirir.

Bu, Portre modu gibi özellikler için harika olan tanıdık bir odak uzaklığında optik kalite sağlar.

Dört pikselli sensör, ProRAW’da ayrıntıları optimize ederek profesyonel iş akışlarına da fayda sağlar.

Dört piksel sensör için özel olarak tasarlanmış yeni bir makine öğrenimi modeliyle iPhone, ProRAW’ı şimdi 48 MP’de benzeri görülmemiş bir ayrıntı düzeyiyle çekerek profesyonel kullanıcılar için yeni yaratıcı iş akışları sağlıyor.

Video severler için, hareketin ortasında video çekilirken bile önemli sarsıntılara, hareketlere ve titreşimlere uyum sağlayan, inanılmaz derecede pürüzsüz görünen video için yeni bir Aksiyon modu var.

Sinematik mod, ProRes ve uçtan uca Dolby Vision HDR dahil olmak üzere video için profesyonel düzeyde iş akışlarıyla birlikte artık saniyede 30 kare (fps) 4K ve 24 fps’de 4K olarak mevcuttur.

Tasarım açısından iPhone 14 Pro Max, 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB olarak dört çarpıcı renkte (koyu mor, gümüş, altın ve uzay siyahı) cerrahi kalitede güzel bir paslanmaz çelik ve dokulu mat cam tasarıma sahiptir. depolama kapasiteleri.

iPhone 14 Pro Max, Hindistan’da 139.900 Rs’den başlıyor (şu anda bayram indirimi sırasında cazip tekliflerle sunuluyor) ve 189.000 Rs’ye (1 TB model) kadar çıkıyor.

2796 x 1290 piksel çözünürlüğe sahip 6.7 inç ekrana sahip. iPhone 14 Pro Max’in en boy oranı 19.5:9’dur, böylece kullanıcılar akış sırasında veya oyun oynarken canlı ve kristal netliğinde görsellerin keyfini çıkarabilirler.

iPhone’da bir süper retina Bir iPhone’da ilk kez Always-On ekrana sahip ProMotion özellikli XDR ekran.

Gelişmiş ekran ayrıca Pro Display XDR ile aynı en yüksek HDR parlaklık seviyesini ve bir akıllı telefondaki en yüksek dış mekan en yüksek parlaklığını sunar: iPhone 13 Pro’nun iki katı olan 2000 nit’e kadar.

Amatör bir fotoğrafçı, video yapımcısı veya büyüyen içerik oluşturucuların ekonomisinin bir parçasıysanız, iPhone 14 Pro Max, ilk yatırımınızdır.

Hindistan’daki hevesli akıllı telefon kullanıcıları için cihaz, onlara sağlıklı bir deneyim yaşatacak bir şey. Buluşmalarda ve hafta sonu partilerinde biraz hava atmak da kötü bir fikir olmaz.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9