Oppo Find X6 serisi kamera ve diğer ayrıntılar internette yayınlandı: Ne bekleniyor?

Kapat

karşı Find X5 akıllı telefon serisini bu yıl Şubat ayında dünya çapında piyasaya sürdü. Çinli akıllı telefon üreticisinin şimdi 2023’te piyasaya sürülmesi beklenen amiral gemisi serisinin yeni nesli üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Yaklaşan akıllı telefon serisinin muhtemelen iki cihazı içermesi bekleniyor – vanilya Oppo Bul X6 ve X6 Pro’yu bulun.

Her iki akıllı telefonun da yaklaşan Snapdragon 8+ Gen 2 yonga seti tarafından desteklenmesi bekleniyor. Şimdi, GizmoChina tarafından yayınlanan yeni bir rapor, her iki cihazın da 50MP üçlü arka kamera kurulumu gösterebileceğini öne sürüyor.

Oppo Find X6 serisi: Beklenen özellikler
Söylentiler gösteriyor ki, Oppo Find X6 Pro cihazlar 2K çözünürlüğü destekleyebilir. Baz model ise 1.5K çözünürlüğü destekleyecek.

Ayrıca Oku

Oppo Enco X2 incelemesi Bir yumruk paketi

Yukarıda bahsedildiği gibi, her iki akıllı telefonun da yaklaşan Snapdragon 8+ Gen 2 yonga seti tarafından desteklenmesi muhtemel. Ancak Oppo, temel modeli Snapdragon 8+ Gen1 işlemciyle donatabilir.

Rapora göre her iki cihazın da üçlü arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Vanilya Oppo Find X6 muhtemelen şunları içerecek: 50MP birincil kamera, 50MP ultra geniş açılı sensör ve 32MP telefoto lens.

Öte yandan, Pro varyantının birincil kamera için 50MP sensör, 50MP ultra geniş lens ve başka bir 50MP telefoto lens barındıracağı tahmin ediliyor. Rapor, selfie kamerası hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamadı ve önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı bekleniyor.

Ayrıca Oku

Aquamorphic Design to Bitmoji En son OPPO ColorOS 13 güncellemesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz

11 beklenen kamera özellikleri
Rapor ayrıca yaklaşmakta olan kamera detaylarını da ortaya koydu. OnePlus 11 akıllı telefon da. Bu cihazın ayrıca, 50MP ana kamera, 48MP ultra geniş ünite ve 32MP telefoto lens içeren üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olması muhtemeldir.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9