Olarak Endişelenme Sevgilim Sinemalara vardığında, yıldız Florence Pugh, filmin kadrosuna ve ekibine teşekkür etmek için bir dakika ayırdı ve yardımcı yıldızı ve yönetmeni Olivia Wilde ile bir fotoğraf da dahil olmak üzere setten fotoğraflar paylaştı.

“O burada.. ve görülmeye hazır. @dontworrydarling sinemalarda!” Pugh, Instagram’da bir atlıkarınca resim yazısı yayınladı. “Çok yetenekli insanlarla tanıştık, çılgın yerleri ziyaret ettik, çöl tozunda çok çalıştık ve bunu yaparken iyi görünüyorduk. … Bilet alan herkese ve şimdiden görenlere teşekkür ederiz.”

Endişelenme Sevgilimİlk çıkış, Wilde ve Pugh arasındaki gerginlik raporları da dahil olmak üzere sette hırçınlık söylentileri içeren inişli çıkışlı bir PR sunumundan sonra geliyor.

Pugh, “Bu film, Covid’in en yoğun olduğu zamanlarda çekilebilecek kadar büyük ölçekte destansı bir hikayeydi” diye yazdı. “Bunun için her zaman minnettar olacağım. Bunu yapmaya yardım eden herkese, bağlılığınız ve sevginiz her gün görüldü – teşekkür ederim.”

Pugh’un görevi, Wilde’ın görünüşte yalanladığı, Wilde’la kavga ettiği söylentilerinin hemen ardından geldi. Stephen Colbert ile Geç Gösteri Çarşamba günü.

Yönetmen Stephen Colbert’e “Floransa’nın yeteneğine saygı duymaktan başka bir şeyim yok” dedi. “O harika. Filminin setinde Kumdan tepe Şu anda ve meşgul bir aktristen daha havalı bir şey yok. Herhangi bir nedenle ona karşı hiçbir şeyim yok.”

ile bir röportajda Hollywood Muhabirigörüntü yönetmeni Matthew Libatique çekimler hakkında “Bu muhtemelen şimdiye kadar bulunduğum en uyumlu setti” dedi.

Endişelenme Sevgilim gişede 20 milyon ila 24 milyon dolar arasında 1 numara olması bekleniyor.sinema-2