Saat gibi Xur, Ajan of the Nine’dan alabileceğiniz bir dizi Egzotik ve Efsanevi sınıf eşya ile Güneş Sistemine bugün daha sonra geri dönecek. Geçen hafta esrarengiz silah satıcısının envanterinden bir değil iki nadir zırh seti çıkardığını gördü, bu yüzden mallarını tekrar ikiye katlayıp artırmadığını görmek için bu hafta kontrol etmeye değer. Xur’un henüz nerede olacağını tam olarak bilmiyoruz, ancak o gelir gelmez bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Ayrıca bu hafta sonu Trials of Osiris’te hangi haritada oynayacağınızı ve ayrıca Adept silahını alacağınızı görmek için daha sonra check-in yapabilirsiniz. Beklerken, ayrıca Season of Plunder’ın hikayesini ilerletmek için 50 Şampiyonu öldürmek zorunda kalmayacağınız için rahat nefes alabilirsiniz, Lightfall’ın yeni Strand alt sınıfının harika bir kıskaç mekaniğini nasıl tanıttığını okuyun ve bu zarif Titan Solar 3.0’ı deneyin. zorlu düşmanları yok edebilecek bir yapı.

Xur, Destiny 2’de her hafta sonu, Cuma günü 10:00 PT / 13:00 ET’de günlük sıfırlama ile başlar (Yaz Saati Uygulaması bunu Kasım ayında bir saat öne getirene kadar). Bungie, Xur’un konumunu oyun içi haritada işaretlemez, bu nedenle varlığından haberdar değilseniz onu gözden kaçırmanız kolay olabilir. Ancak yalnızca belirli yerlere gelir, bunlardan yalnızca üçü vardır: Kule Hangar bölgesi, Nessus’ta Gözcü Mezarı’nda ve EDZ’nin Sarma Koyu bölgesi.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1