Apple’ın en yeni iPad Mini’si oldukça pahalı ve en premium model için fiyatları 700 doların üzerine çıktı. Bununla birlikte, Apple ürünleri de uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir; yani daha eski, yenilenmiş ürünleri seçerek bir miktar paradan tasarruf edebilirsiniz. Ve bir iPad Mini için pazardaysanız, bu fırsata bir göz atmayı düşünün. yenilenmiş iPad Mini 4, hangi sadece 290 $ için listelenir.

Bu özel modele yenilenmiş bir “B” derecesi verildi, yani hafif sürtünme ve çizilme olabilir, ancak kusursuz çalışıyor.

Önceden yüklenmiş bir temperli cam koruyucu, geçmeli kılıf, duvar şarj cihazı, Yıldırım kablosu ve orijinal Apple kutusu, satın alma işleminize dahildir. Ürün beklentilerinizi karşılamazsa, 30 güne kadar iade kabul edilir. Ömrünü uzatmak istiyorsanız, satın alma işleminize iki veya üç yıllık bir garanti de ekleyebilirsiniz.

İndirimdeki diğer Apple ürünlerini mi arıyorsunuz? Bunu kontrol ettiğinizden emin olun Macbook Air 366 dolara satışta ve bu 5. Nesil iPad 320 dolar için.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1