League of Legends Worlds şarkıları, MOBA’ların en büyük etkinliği için yıllık hype makinesinin önemli bir parçası haline geldi ve bu yıl da farklı değil. Star Walkin’, sosyal medya süperstarı ve her yönüyle yetenek canavarı Lil Nas X tarafından yaratılan iyimser bir pop melodisi – ama kesinlikle Lig hayranlarını ikiye böldü ve birçok insan bunun böyle olmadığını belirtti. yeterince hype.

Lil Nas X’in League of Legends başkanı olduklarındaki ilk kararı, ofiste herhangi bir şey olduğunda yeni şarkıları Star Walkin’in çalmasını sağlamaktı; telefonun çalıyor mu? Yıldız Yürüyüşü. Yazıcıya bir belge mi gönderiyorsunuz? Yıldız Yürüyüşü. Ellerinizi dezenfekte etmek ister misiniz? Yıldız Yürüyüşü!

Worlds’ü izlemeye hazır olan herkes beğensin ya da beğenmesin aynı beklentiyle karşı karşıya kalacağından, ofis çalışanlarının sürekli olarak pop melodisine maruz kalması oldukça uygun.

Bu, Riot’un kendi bünyesinde üretmediği bir Worlds şarkısını ilk kez yayınladığı anlamına geliyor. Imagine Dragons gibi gruplar yeteneklerini League of Legends’a ödünç verdiğinde bile, oyun geliştiricisinin gözetimi altındadır. Bununla birlikte, Lil Nas X sürümü, Lig bağlantısı yapılmadan önce var olmuş gibi görünüyor ve bazı taraftarların hayal kırıklığının başladığı yer burası.

Star Walkin’in resmi müzik videosunun altındaki yorumlar karışık, birçok insan şarkıdan keyif alıyor, ancak belki de mekanik temalı video değil: “Yani, şarkıyı beğendim ama kelimenin tam anlamıyla beni heyecanlandıracak hiçbir şey yapmadı.” başka bir kullanıcı ekliyor: “Bence bunun bir kısmı videoyla gerçekten eşleşmemiş gibi görünüyor. O kadar merak ediyorum ki, video 11. saatte rafa kaldırılan bir şarkı için miydi ve onun yerine bunu koymuşlar.”

Bu sonraki yorum özellikle kendi düşüncemi yansıtıyor: “Şarkı akılda kalıcı, video güzel, ama bir şekilde birlikte pek iyi çalışmıyorlar.” Her ikisi de bağımsız olarak havalı ve dahil edilmeyi hak ediyor, ancak örneğin 2018’deki RISE’ın yaptığı gibi görünmüyor. Şarkı sözleriyle eşleşen bir müzik videosu – bir savaşçının zanaatının zirvesine (ve bir dağa) yükselişini gösteren ve yoluna çıkan her rakibi yendiğini gösteren bir müzik videosu.

Belki de Star Walkin’, League of Legends sinematiği söz konusu olduğunda alıştığımız dinamizmden yoksundur. Her iki durumda da, makineler harika ve şarkının kendisi cehennem gibi akılda kalıcı (özellikle 1.25 hızda çalarsanız). Worlds derlemesi kısa süre önce yayınlandı ve tüm değişiklikleri League of Legends 12.18 yama notlarıyla burada görebilirsiniz. Çalışmalarda bazı potansiyel değişiklikler de var; örneğin, Blitzcrank’ın yakında üst koridorda terör estirebileceğini biliyor muydunuz? Yapmadıysan, şimdi yaparsın ve şimdiden özür dilerim.oyun-2