Samsung’un 2023 Galaxy S-line serisi duyurusu, amiral gemisi olarak hızla yaklaşıyor gibi görünüyor Galaxy S23 Ultra modeli az önce ortaya çıkarılan 3C sertifika veritabanında ortaya çıktı. MySmartPriceve SM-S9180 model numarasını taşır. Bu, bir düzenleyici kurumda Ultra’nın varlığının somut işaretlerini ilk kez görüyoruz.

Galaxy S23 Ultra, dahili olarak DM3 olarak kodlanmıştır ve bunun ne anlama geldiğini yalnızca tahmin edebiliriz, model numarası ise Galaxy S22 Ultra’nın SM-S908’inin belirgin bir devamı olan SM-S918 olarak belirtilir. Bol miktarda Galaxy S23 var. Hepsi Galaxy S23 Ultra ve farklı ülke dağıtımlarıyla ilişkilendirilen SM-S918BDS, SM-S918U, SM-S918U1 ve SM-S918W gibi ultra model numaraları.
Her zaman olduğu gibi, son ekler çeşitli coğrafi bölgeler için çift simli ve kilitsiz sürümleri belirtirken, Galaxy S23 Ultra’nın suları bulandırmak için herhangi bir Exynos içermeyen 4nm Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti sürümü gibi üst raf özelliklerine sahip olması bekleniyor ve eşsiz X70 5G modem bağlantısı.

Galaxy S23 Ultra şarj hızları

Bununla birlikte, 3C sertifika veri tabanı girişi sayesinde öğrendiğimiz ilk somut Samsung Galaxy S23 Ultra spesifikasyonu, Samsung’un 25W şarj tuğlasıyla orada test ediliyor olmasıdır.

Bu, S23 ailesinin daha hızlı pil pompalama hızlarını desteklemeyeceği anlamına gelmiyor, ancak şimdiye kadar Samsung’un şarj tuğlaları 45W şarj cihazında maksimuma çıkıyor ve hatta bu, Galaksilerini yaygın 25W biriminden yalnızca nominal olarak daha hızlı dolduruyor.

gibi orta seviye telefonlar bile göz önüne alındığında OnePlus 10T şimdi, testlerimizde telefonun 5000mAh pilini sadece 23 dakikada sıfırdan tama getiren 150W şarj hızı rekorunda, Galaxy S23 Ultra için 50W’ın altında bir şarj hızı biraz hayal kırıklığı yaratacak.
Yine de, 25W’lık bir tuğla bile, Galaxy S22 Ultra pili yaklaşık bir saat boyunca tam kapasiteye kadar. Karşılaştırma için, iPhone 14 Pro Max’in 30W şarj cihazı ve daha küçük bir pil ile aynı başarıya ulaşması neredeyse iki kat daha uzun sürüyor, bu da Samsung’un amiral gemisi telefonlarında neden şarj hızından sık sık uzaklaştığını açıklıyor – o kadar da kötü değil. en azından karşılaştırmalı olarak.telefon-1