Geçen yılın başlarında Nothing açıklandığında, kurucu Carl Pei donanım girişiminin eksiksiz bir yol haritasına sahip olduğuna söz verdi. Londra merkezli firma hakkında ilk hikayeler, her biri boru hattında farklı bir ürünü temsil eden Pokémon karakterleriyle dolu bir saha güvertesine atıfta bulundu.

Yaklaşık bir buçuk yıl sonra, Nothing iki büyük ürün teslim etti: Kulak (1) ve Telefon (1). Genç donanım şirketlerinin güvenli oynamaya alıştığı bir dünyada etkileyici bir gösteri.

Şimdiye kadar tüm ürün lansmanlarında alışılmış olduğu gibi, Hiçbir Şey sadece başka bir ekleme yapmadı. Bu yeni bir çift kulaklık, ancak görünüşe göre 99 $’lık Kulaktan (1) farklı olanlar. Silindirik bir şarj kutusuna yerleştirilmiş olan yeni kulaklıklar, aynı zamanda, Kulak (Çubuk) olarak şirketin adlandırma kurallarını da biraz aşıyor.

Her zaman olduğu gibi, alay, yanıtladığından daha fazla soru soruyor, ancak bu, şirketin Kulak’a benzer fiyatlı bir takip üzerinde çalıştığı yazdan gelen söylentileri doğruluyor (1). A sözcü onayladı “yeni bir şarj kutusuna ve yeni tomurcuklara bakıyoruz”[s]”

Bununla birlikte, şu anda, bunun orijinal şeffaf tomurcukları tamamen değiştirmeyi amaçlayıp amaçlamadığı tam olarak açık değil, ancak şirketin Kulağı (1) bu kadar erken yaşam döngülerinde değiştirmesi pek olası görünmüyor. Yılın ilerleyen saatlerinde resmi olarak piyasaya çıktıklarında hiçbir şey hafif ve “son derece konforlu bir tasarım” vaat etmez.

O zamana kadar, bir sürü hiçbir şey.genel-24