Bu içerik GameStop ile ortaklaşa hazırlanmıştır.

Koleksiyon, oyuncak ve oyunlarda harika fırsatlar elde etmek istiyorsanız, yıl boyunca gerçekleşen birkaç etkinlik var, ancak somut bir şey yok. Böylece, alışveriş yapmak yerine zamanınızın çoğunu iyi promosyonlar ve teklifler için harcarsınız. Dahası, elde ettiğiniz fırsatların çoğu parça parçadır ve rastgele veya çeşitli vitrinlerde ortaya çıkarak işleri daha da karmaşık hale getirir. Ama üzülmeyin, çünkü GameStop şu andan 1 Ekim’e kadar sizi kapsıyor. Hem çevrimiçi hem de mağazada seçili koleksiyon, oyuncak ve oyunlarda %20 indirim alırsınız. GameStop’un ürün koleksiyonuna hiç göz atmadıysanız, gerçek bir muamele içindesiniz!

Ne tür ürünlerin indirimde olduğunu merak ediyorsanız, yüzlerce – binlerce olmasa da – seçenek var. en Hasbro Marvel Legends Iron Man Elektronik Kask, örneğin, koleksiyonerlerin replika ekipmanlarını sergilemeleri için mükemmeldir, ancak hey, sadece bir süreliğine bir süper kahraman olarak kask takmak ve cosplay yapmak istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz! mjolnir, Thor’un çekici aşk ve gök gürültüsü, da mevcuttur. Sonra Dungeons & Dragons, Halo, Star Wars, Transformers’dan figürinler ve koleksiyonlar var – adını siz koyun! İndirimi aşağıdan kendiniz satın alabilir veya daha fazla ayrıntı için okumaya devam edebilirsiniz.

Şimdi satın al

Genel olarak bir hızlı satış sırasında, aralarından seçim yapabileceğiniz oldukça küçük bir öğe seçiminiz vardır ve bunlar en iyi ihtimalle yalnızca birkaç mülkü kapsar. GameStop’un şu anki indirimi sırasında Marvel’dan GI Joe’ya ve Star Wars’tan Dungeons & Dragons’a kadar en büyük ve en iyi fandomların tamamında yüzlerce öğe arasından seçim yapabilirsiniz. aşk pokemon? Evet, masa oyunları, ticaret kartları, heykelcikler ve hatta peluş oyuncaklar gibi harika Pokémon temalı şeyler de var. Kendi Dungeons & Dragons oyununuzu başlatmak istiyorsanız, harika bir oyun var. Zar ve Tepsi seti.

Ayrıca, bu indirim ve diğer indirimler sırasında gerçekten büyük tasarruf etmek istiyorsanız, bir Profesyonel olup GameStop’un Güçlendirme Ödüllerini talep edebileceğinizi de belirtmekte fayda var. En başından itibaren, 10 bin bonus puan olarak 10 dolarlık bir hoş geldin ödülü ve her ayın ilk haftasında aylık 5 dolarlık bir ödül alacaksınız. Bunlar oyunlarda, oyuncaklarda, koleksiyonlarda ve bu indirimde gördükleriniz de dahil olmak üzere GameStop’un sunduğu hemen hemen her şeyde kullanılabilir. Ayrıca, bazen herkesten daha erken gerçekleşen diğer satışlara özel erişim elde edeceksiniz, bu nedenle, satmak istediğiniz bir şey hakkında endişeleniyorsanız, katılmak için iyi bir programdır. Ayrıca, harcamalarınızın %2’sini her zaman ödül olarak geri kazanırsınız. Harika bir kurulumu kapatma hakkında konuşun!

Öyleyse, burada hızlı bir özet yapalım. Bu indirim size GameStop’taki oyuncaklar, oyunlar ve koleksiyon kategorilerindeki düzenli fiyatlı ürünlerde %20 indirim sağlayacaktır. Fırsatlar zaten çevrimiçi olarak mevcuttur ve bir PowerUp Rewards Pro üyesiyseniz veya kaydolmaya karar verirseniz, bazı tatlı, tatlı avantajlarla daha da fazla tasarruf edebilirsiniz. Bu onu bitirmekle ilgili. Bu fırsatı, daha fantastik teçhizatlar almak için alışverişe gitmek için kullanacağız. Modern Simgeler Jelatinli Küp Heykeli Dungeons & Dragons’dan. Bu konuyla ilgili ayrıntılar inanılmaz.

Şimdi satın al


genel-19