Güncelleme: Evet, Instagram Kapalı başlıklı makalenin resmi

resim: KIRILL KUDRYAVTSEV / Katkı (Getty Resimleri)

Şu anda Instagram hesabınıza erişebiliyorsanız, sanırım kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Uygulamanın, binlerce kullanıcı tarafından oluşturulan verilere göre Perşembe günü bazı kullanıcılar için kapalı olduğu bildirildi. raporlar Downdetector.com’da.

Ancak saat 2:25 ET’de Instagram, sorunların giderildiğini iddia etti. “Ve geri döndük!” Uygulamanın resmi iletişimi Twitter hesabından haykırdı. Ancak Twitter’daki birçok kişi, sözde düzeltmeye Instagram hesaplarının ekran görüntülerinin hala çalışmadığını söyleyerek yanıt verdi.

İşte arka plan

Perşembe öğleden sonra, Insta’daki insanlar Twitter hesaplarındaki erişim sorunlarını doğruladılar, “Bazı kişilerin Instagram’a erişmekte sorun yaşadığının farkındayız. İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz. Rahatsızlık için özür dilerim ve sıkı durun! #instagramdown.”

Uygulamayı DM yoluyla iletişim kurmak için kullanan veya işletme hesaplarını çalıştırmak için kullanan bazı kişiler için oldukça büyük bir rahatsızlık olduğuna eminim. Kesinti, uygulamanın dindar kullanıcılarının aşağıdakiler gibi diğer sosyal medya sitelerini kontrol etmesiyle dalga geçen memlerin ve diğer gönderilerin oluşturulması için güzel bir yemdi. heyecan Insta’nın kapalı olup olmadığını veya hesaplarında bir sorun olup olmadığını görmek için.

Susuzluk tuzaklarını, tatil resimlerini ve makaraları bir kez daha kaydırmaya devam edebilmeniz için neler olduğu konusunda sizi güncel tutacağız. veya olmayabilir ile meşgul olmak.genel-7