FIFA 23 film müziği, toplamda yaklaşık 100 şarkıya katkıda bulunan baş döndürücü bir dizi sanatçıya sahiptir ve bu, futbol oyununa dünya çapındaki sevgiyi aktarmayı amaçlayan bir seçimdir. Tıpkı iyi bir kadro gibi, film müziği de köklü hit yapımcıları ve gelecek vaat eden yıldızların sağlıklı bir karışımını içeriyor.

Bu yılın müzikleri, geçmişte FIFA müziklerinde duyduğumuzdan daha fazla sade, iyi hissettiren ortam sesleri ve elektronika içeriyor. Avustralyalı dans/ev projesi Tseba ve Electric Fields’ın ilk hit single’ı “Must Be Love” ortalığı karıştırıyor, ancak çalma listesinde aşağı doğru ilerlerken Evet Evet Evets, Bad Bunny, Harry Stone ve Milkblood’ın parçaları var. .

Danger Mouse, Black Thought ve Micahel Kiwanuka’nın “Aquamarine”i, bizler arasında gezinirken ilk dikkat çekenlerdendi. Spotify çalma listesiancak yukarıda belirtildiği gibi, bu bir büyük 95 şarkı ağırlığında film müziği.

EA, menü müziğinin FKA Twigs, Flume, Sampa the Great, Odesza ve daha fazlası gibi sanatçılardan 57 parça içerdiğini söylüyor. O zaman bu yılki Volta Football’da Nas, Denzel Curry, Quevedo, Remi Wolf ve daha birçoklarını dinlemeyi dört gözle bekleyebilirsiniz.

Mükemmel kadronuzu oluşturmaya devam etmek istiyorsanız FIFA 23 simgeleri listemize ve FIFA 23 en iyi 100 oyuncu reytingi kılavuzumuza göz atın.oyun-2