Arc 3.0’ın gelişiyle daha da enerjik hissettiren hızlı tempolu ve son derece rekabetçi PvP modu sayesinde, son zamanlarda Trials of Osiris’e dalmak için heyecan verici bir zaman. Üst düzey etkinlik bu hafta sonu geri dönecek ve The Inquisitor pompalı ve muharebe yayı Whistler’s Whim gibi yeni silahlarla, kusursuz bir koşu için ateş takımınızı toplamak istiyorsanız, kapmak için harika ödüller var.

Bu hafta Denemeler’de hangi haritanın yer alacağını henüz bilmiyoruz, ancak çok oyunculu mod yayınlanır yayınlanmaz bu gönderiyi güncelleyeceğiz. Ayrıca Xur’un nerede olduğunu görmek için daha sonra check-in yapabilir ve yoğun bir rekabete hazırlanmanıza yardımcı olması için gizemli silah satıcısından bazı kullanışlı ekipmanlar alabilirsiniz.

Deneme silahları artık Alacrity Origin Trait’i taşıyor. Bir ateş ekibinin yaşayan son üyesi olduğunuzda veya tek başınıza koşarken, Denemeler toplarınızda size daha fazla nişan alma yardımı, yeniden yükleme hızı, denge ve menzil sağlar. Ayrıca, çatışma dışındayken yeniden doldurduğunuzda silahınızın yeniden doldurma hızını büyük ölçüde artıran Pota Kökeni özelliği olan One Quiet Moment ile değiştirmeyi de seçebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, Denemeler, Cuma günkü 10.00 PT / 13.00 ET’deki günlük sıfırlamadan sonraki Salı aynı saatte haftalık sıfırlamaya kadar kullanılabilir. Bu süre zarfında, hangi Exotics’i sattığını görmek için Xur’u da ziyaret edebilirsiniz. Belirli bonusları belirleyecek bir Deneme kartı almak için Kule’deki Saint-14’ü ziyaret ettiğinizden emin olun (belirli kilometre taşlarında bonus ödülleri alıp almadığınız veya bir kaybın affedilip affedilmeyeceği gibi).

Trials of Osiris, Cuma günkü günlük sıfırlamadan Salı günü haftalık sıfırlamaya kadar süren ve size katılmanız için dört gün veren bir hafta sonu PvP modudur. Denemelerdeki hedefiniz, siz ve ateş takımınızdaki diğer iki oyuncu için, hiç kaybetmeden yedi maç kazandığınız “Kusursuz” bir koşu elde etmektir.

Kusursuz olun ve Deniz Feneri’ne bir gezi kazanın ve yeni Adept silahları da dahil olmak üzere bazı özel ödüller kazanın. Bunların ek stat bonusları vardır, bu da onları elinize alabileceğiniz en imrenilen öğeler arasında yapar.

Bu yıl Denemeler’de yapılan bir dizi değişiklik sayesinde, moda girmek eskisinden biraz daha kolay. Trials of Osiris artık çöpçatanlık özelliğine sahip, böylece üç oyuncudan oluşan tam bir ekibiniz olmasa bile maçlara atlayabilirsiniz. Saint-14’ten satın aldığınız, moda erişmenizi sağlayan ve kazançlarınızı takip eden Trials Passage kartınız artık olumsuzluk kayıplarınızı takip edin – böylece Kusursuz bir koşuda kaybetseniz bile oynamaya ve ödüller kazanmaya devam edebilirsiniz. Bungie ayrıca Deneme Sürümlerini de ayarladı, böylece kullanıcı sayısına göre ödüller kazanırsınız. mermimaçlar yerine, oturumunuz sırasında kazandınız ve Crucible ve Gambit’e benzer bir itibar sistemi eklediniz, bu da Osiris’in benzersiz ganimetlerinden bazı Trials of Trials’ı kazanmayı kolaylaştırdı.

Son olarak, aldığınız hafta sonu boyunca Saint-14 ile nakit olarak ödeyebileceğiniz kipe katıldığınız için Deneme Engramları kazanacaksınız. Belirli ganimet parçalarını elde etmek için bu engramları ayarlayabilir veya ganimet havuzunuzda mevcut olanı genişletecek rastgele damlalarla şansınızı deneyebilirsiniz. Yani Denemelere tek başınıza girseniz bile, harika yeni donanımlar kazanmanın birçok yolu var.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1