Alibaba Cloud, küresel işini genişletmek için 1 milyar dolar yatırım yapacak

Alibaba Bulut ortak ekosistem yeteneklerini artırmak ve daha büyük bir kısmını elde etmek için 1 milyar dolarlık yatırım taahhüt etti. bulut küresel pazar. Alibaba Cloud şu anda dünyanın en büyük üçüncü genel bulut sağlayıcısıdır.

Şirketten yapılan açıklamada, bu yatırımın finansman, indirimler ve pazara açılma girişimleri gibi hem finansal hem de finansal olmayan teşviklerden oluştuğu belirtildi.

“Daha fazla işletmenin buluta geçmesi ve hibrit bir ortamda bulut hizmetlerine olan talebin artmasıyla Alibaba Cloud, bir dizi kanıtlanmış altyapı ürününü, çok modelli bir bulut yerel veritabanını ve dağıtılmış bulut hizmetlerini küresel olarak kullanıma sundu.” katma.

Ayrıca Okuyun

Chinaamp39'un en büyük veri ihlali, karanlık web'de satışa sunulan bir milyar insanın hassas verileri
Alibabaamp39s Hindistan birimi amp39fabricatedamp39 belgelerini düzenleyiciler ile dosyaladı Probe

Alibaba Cloud, yenilenen ekosistem stratejisiyle, önümüzdeki üç mali yılda ortaklarının teknoloji inovasyonunu ve Alibaba Cloud ile pazar genişlemelerini desteklemek için 1 milyar dolar yatırım yapmayı taahhüt ettiğini söyledi.

İş ortaklarının büyümesini hızlandırmak için Alibaba Cloud ayrıca bir “Bölgesel Hızlandırıcı” Farklı pazarlarda faaliyet gösteren ortaklara yerelleştirilmiş bir iş işbirliği modeli sağlama programı.

Bayiler, teknoloji ortakları dahil Alibaba Cloud ekosistem ortakları (ISVSaaS ve SI), hizmet ve danışmanlık ortakları programdan yararlanabilir.

“İş ortakları her zaman Alibaba Cloud için kilit bir odak noktası olmuştur ve onlara katılan müşterilerimizi daha da güçlendirmek için hem teknolojik hem de ticari olarak devam eden birlikte yaratma ve katma değer için güçlü destek sağlamaya kararlıyız” dedi. Selina YuanAlibaba Bulut İstihbarat Uluslararası Başkanı.

“Yenilenmiş iş ortağı stratejimiz, iş ortaklarımızın büyümesine öncelik veriyor. İş ortaklarımızın iş genişlemesini desteklemeye devam ederek, iş ortaklarına ve müşterilere fayda sağlayan kapsayıcı bir ekosistem oluşturabiliriz.” Yuan katma.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9