Efsanevi Tom Clancy’s Splinter Cell gizli aksiyon serisinin hayranları, Splinter Cell yeniden çevriminin 2002 klasiğinin temalarına sadık kalırken orijinal hikayeyi günümüz izleyicileri için yeniden işlemeyi ve güncellemeyi amaçladığını bilmekten memnun olacaklardır.

Geçen yılın Aralık ayındaki ilk duyurudan bu yana, Ubisoft yaklaşmakta olan Splinter Cell yeniden yapım projesi hakkında fazla bir şey söylemedi.

Yayıncı oyunda sessiz kalırken, yeni ayrıntılar ortaya çıktı. yeni senarist iş ilanı Ubisoft Toronto’daki proje için, Splinter Cell yeniden çevriminin kapsamı ve hedefleri hakkında önemli ayrıntılar ortaya koydu.

Listede şunlar yazıyor:

İlk Splinter Cell oyununu temelimiz olarak kullanarak hikayeyi günümüz izleyicileri için yeniden yazıp güncelliyoruz. Karakterlerimizi ve dünyayı keşfederken onları daha özgün ve inandırıcı kılmak için orijinal oyunun ruhunu ve temalarını korumak istiyoruz.

Liste ayrıca, yeniden yapılanmanın, en üst düzeyde görsel ve gizli bir oyun deneyimi sağlamak için Ubisoft’un Kardelen Motorunda inşa edileceğini ortaya koyuyor.

Ubisoft Snowdrop, daha önce Ubisoft’un The Division serisine güç veren motorla aynı.

İlginç bir şekilde, yeniden çevrimin doğrusal bir deneyim olduğu doğrulanırken, listede “doğrusal olmayan bir anlatı yapısıyla deneyimin” tercih edildiği yazıyor. Bu, yeniden yapılanmanın birden fazla, kronolojik olmayan olay örgüsü çizgileri veya hatta bir medias res Bir arsa aracı olarak geri dönüşlerle deneyim.

Splinter Cell hayranları için kesinlikle uzun bir bekleyiş oldu. Serinin son bölümü olan Splinter Cell: Blacklist, yedinci nesil video oyun konsolları için 2013 yılında piyasaya sürüldü. O zamandan beri, Sam Fisher ve üç odaklı gözlükleri, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands ve Ghost Recon: Breakpoint için DLC’de yalnızca küçük rollerde yer aldı.

Liste, yeniden yapılanma üzerinde çalışmaların devam ettiğini doğrulasa da, çıkış tarihi hakkında hala bir haberimiz yok. Proje hakkında daha fazla bilgi edindikçe okuyucularımızı bilgilendireceğiz.oyun-6