Bir rapora göre Realme GT Neo 4 teknik özellikleri açıklandı. Tipster, Redmi K60’a rakip olacağı söylenen isimsiz bir telefonun özelliklerini paylaştı. Tipster ayrıca, ahizenin 120Hz yenileme hızı ve 2.160Hz darbe genişlik modülasyonu (PWM) ile 1.5K+ çözünürlüklü bir ekrana sahip olabileceğini söyledi. Akıllı telefon, 100W hızlı şarj desteği ile belirtilmemiş büyük bir pili paketlemek üzere tasarlanmıştır. Realme GT Neo 4 kısa süre önce şirketin Çin ve Hindistan’daki resmi web sitesinde başka bir tipster tarafından tespit edildi.

Tipster Digital Chat Station, Redmi K60’ın isimsiz bir rakibinin bazı temel özelliklerini paylaştı. aracılığıyla Çinli mikroblog sitesi Weibo. göre bildiri GearTale tarafından, bu özellikler Relame GT Neo 4’e aittir. Tipster, akıllı telefonun bir Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini söyledi.

Tipster’a atıfta bulunan rapora göre Realme GT Neo 4, 120Hz yenileme hızı, 2.160Hz PWM ve göz koruma desteği ile 1.5K+ çözünürlüklü esnek bir ekrana sahip olabilir. Yakışıklı, 100W hızlı şarj desteğine sahip, belirtilmemiş büyük bir pile sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Şirket, söylentili akıllı telefonun özelliklerini henüz resmi olarak açıklamadı.

Yakın tarihli bir rapora göre, Realme GT Neo 4, şirketin Hindistan ve Çin’deki resmi web sitesinde bir tipster tarafından fark edildi. Bu, telefonun her iki ülkede de çıkış yapabileceğini gösterdi. Telefonun Realme GT Neo 3’ün yerini alması bekleniyor.

Hatırlamak gerekirse, Realme GT Neo 3 Nisan ayında Hindistan’da piyasaya sürüldü. Akıllı telefon, 120Hz yenileme hızı, full HD+ çözünürlük ve 1.000Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 6,7 inç ekrana sahip. Telefon ayrıca HDR10+ desteğine de sahip. 12 GB LPDDR5 RAM ve 256 GB’a kadar UFS 3.1 dahili depolama ile eşleştirilmiş bir MediaTek Dimensity 8100 5G SoC tarafından desteklenmektedir.

Optik için Realme GT Neo 3, 50 megapiksel sensör, 8 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 2 megapiksel makro lens ile üçlü arka kamera kurulumuna sahiptir. Ön tarafta, ahize 16 megapiksellik bir özçekim kamerasına sahip. 150W UltraDart şarj desteği ile 4.500mAh pil seçeneği ve 80W hızlı şarj desteği ile 5.000mAh pil seçeneği barındırıyor.


Bugün uygun fiyatlı bir 5G akıllı telefon satın almak, genellikle bir “5G vergisi” ödeyeceğiniz anlamına gelir. 5G ağlarına başlar başlamaz erişmek isteyenler için bu ne anlama geliyor? Bu haftaki bölüm hakkında bilgi edinin. yörünge mevcuttur Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’ler, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.genel-8