İngiltere merkezli şirketin bir sonraki gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklığı olan Nothing Ear Stick, moda tasarımcısı Chet Lo ile birlikte Perşembe günü İlkbahar Yaz 2023 defilesinde görücüye çıktı. Bu TWS kulaklıkların ‘son derece rahat’ olduğu söyleniyor. Ortaya çıkan görüntüler daha çok alışılmamış silindirik bir tasarıma sahip Nothing Ear Stick’in şarj kutusuna odaklanıyor. Kasa, şeffaf bir dış kabuğa sahip gibi görünüyor. Bununla birlikte, kulaklıkların tasarımı hala gizlidir.

Hiçbir şey moda tasarımcısı Chet Lo ile birlikte çalışmadı. ortaya çıkartmak İlkbahar Yaz 2023 defilesindeki şarj kutusunun tasarımı. Hiçbir şey Ear Stick, şirkete göre son derece rahat, tüy kadar hafif ergonomik bir tasarıma sahip. Ayrıca, Glyph arayüzünü kutlamak için tasarlandığı iddia edilen özel yapım Nothing Phone 1 çantalarını da tanıttı.

Hiçbir şey, Nothing Ear Stick’in Nothing Phone 1 ile daha iyi bir çıktı sunmak için tasarlandığını iddia etmez. Beyan The Verge’e verilen bir Nothing sözcüsü, Ear Stick’in yeni bir şarj kutusu ve yeni tomurcukları olan tamamen yeni bir ürün olduğunu açıkladı.

Şirket, kulaklıklara net bir bakış sunmasa da şarj kutusu daha önce sızdırılmış bir tasarımı andırıyor. Hiçbir Şey Kulak Çubuğu, AirPod’lara benzer şekilde silikon uçlar olmadan gelebilir.

Ayrıca, hiçbir şey sözde ANC özelliğinden 99 EUR (kabaca 8.000 Rs) fiyat noktasına bağlı kalmaktan kurtulamadı. Selefleri, Nothing Ear 1, geçen yıl Avrupa’da 99 EUR fiyatla piyasaya sürüldü. Bu TWS kulaklıkların fiyatı Rs. 5,999 Hindistan’da lansman sırasında. Şarj başına 5,7 saate kadar dinleme süresi ve şarj kutusuyla birlikte toplam 34 saat çalma süresi sağladıkları iddia ediliyor. Nothing Ear 1 ayrıca ANC ve şeffaflık modu gibi özelliklerle birlikte gelir.


Bugün uygun fiyatlı bir 5G akıllı telefon satın almak, genellikle bir “5G vergisi” ödeyeceğiniz anlamına gelir. 5G ağlarına başlar başlamaz erişmek isteyenler için bu ne anlama geliyor? Bu haftaki bölüm hakkında bilgi edinin. yörünge mevcuttur Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’ler, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.

genel-8