Doctor Who (Jodie Whittaker) yenileniyor.

Ekran görüntüsü: BBC/YouTube

Bu Ekim, Doktor Kim‘s on üçinci Doyuncu, Jodie Whittaker, son selamını alacak. Şu anki showrunner Chris Chibnall Ayrıca David Tennant ve Russell T. Davies dizi için geri dönmeden önce diziden ayrılacaklar. 60. biryıl dönümüne özeldaha önce yaptığımız dizhakkında daha fazla den yaklaşan yenilenme.

Bu, bugün gelen bir bölüm için resmi başlık açıklamasıyla değişti sadece birkaç hafta içinde. BBC’nin resmi Twitter sayfası, Whittaker’ın içinde veda edecek Doktorun Gücüözel zamanlanmış en BBC’nin yüzüncü yıl kutlamaları, ve bazı resmi resimler ekledik, en çok onları kızdırmak için gördük Onüçüncü Doktor’un son görünüşü.

Bir dizi teaser görüntüsüyle birlikte, yalnızca güncel topluluk üyeleri ama iki klasiğin dönüşü Doktor Kim yoldaşlar. Sophie Aldred, Ace rolünü yeniden canlandırıyor, yediinci Doktorun arkadaşı, ve Janet Fielding, başrolde yer alan Tegan Jovanka olarak geri dönüyor. Dörtlü için yol arkadaşıinci ve BeşDoktorlar. Bunlar kamera hücreleri ayarlanıyor şüphesiz göreceğimiz birçok mutlu dönüşün sahnesi Doktor Kim‘s büyük 60. biryıl dönümüne özel gelecek yıl. Biz heyecanlıyken Ncuti Gatwa, On Dördüncü Doktor rolünü üstlenecekJodie Whittaker’ın oynadığını görme şansına sahip olduğumuz kadın kahramana veda etmek buruk olacak.

En sevdiğiniz On Üç’ü bize bildirinDoktor anıları yorumlarda!


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7