Valve yeni güncellemesini yaptı Buhar Güverte kullanılabilirlik bilgileri ve şirketin zaten Q4 rezervasyonlarını gönderdiği bildiriliyor. Daha da iyisi, yeni müşteriler Noel’den önce taşınabilir bir elektrik santrali yakalayabilir, çünkü üç aylık sıra artık Eylül-Aralık aylarını kapsıyor.

Buhar Destesinde Güncelleme, Valve, artan üretim hızına atfedilen “rezervasyonları hızlandırdığını” ortaya koyuyor. Başka bir deyişle, şirket artık tüm Q3 kova siparişlerini yerine getirmek ve Q4 2022 rezervasyon listesine başlamak için yeterli birime sahip.

Valve’in mevcut müsaitlik bilgilerinin tahminlere dayalı olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle Steam Deck rezervasyonunuzun yıl bitmeden görüneceğinin garantisi yok. Bununla birlikte, pencere bilgisinin yeni siparişler için de geçerli olduğu gerçeği bir güven işaretidir, bu nedenle ‘Salonları Güverte’ şarkısının Noel zamanı geldiğinde farklı bir anlamı olabilir.

Halihazırda bir Steam Desteniz varsa, beraberindeki aksesuarlar hakkında daha fazla haber bekliyor olabilirsiniz. Neyse ki, Valve’ın resmi yuvası yakında bizimle olacak gibi görünüyor, çünkü yakın zamanda TGS 2022’ye kadar gösterilerek buharlı yazılım statüsünden vazgeçti. Elbette, Jsaux Steam Deck yuvası gibi harika alternatifler, muhtemelen gerçek anlaşma ihtiyacını ortadan kaldırıyor, ancak biz’ Yargılamadan önce ikisini karşılaştırmamız gerekecek.

Resmi Valve maskaralıkları hakkında telaşlanmadınız mı? Bize retro PS2 araba yolculuğu havası veren yerleşik bir 1080p ekrana sahip olduğu için bu özel Steam Deck kasasına bir göz atın.oyun-2