Kara Adam – Resmi Fragman 2

Bay Harrigan’ın Telefonu (5 Ekim Netflix’te)

Bir Stephen King hikayesinin bu uyarlamasında yaşlı bir arkadaş öldüğünde, genç bir çocuk iPhone’u aracılığıyla onunla hala konuşabildiğini keşfeder.

korkunç 2 (6 Ekim)

Palyaçolardan korkuyorsan, muhtemelen görmek istemiyorsundur. korkunç 2Cadılar Bayramı’nda bir erkek ve kız kardeşi avlayan canlandırılmış bir katil palyaço hakkında.

cehennemlik (Hulu’da 7 Ekim)

En sevdiğiniz işkence seven iblisler, bu korku yeniden çevriminde yepyeni bir neslin tadını çıkarması için geri döndü.

Lyle Lyle Timsah (7 Ekim)

Popüler çocuk kitabı, evet, yürüyen, konuşan bir timsah içeren büyük bir bütçeye sahip, canlı aksiyon yeniden çevrimi alıyor.

Kurt Adam Gece (Disney+’da 7 Ekim)

Bu bir “filmden” daha özel olabilir ama Marvel Sinematik Evreninde geçen bir korku hikayesi olduğu için onu sayıyoruz.

Bridge Hollow’un Laneti (14 Ekim Netflix’te)

Bu aile dostu Cadılar Bayramı komedisinde Marlon Wayans, kasabasını eski bir kötülükten kurtarmak için kızıyla birlikte çalışması gereken bir babayı canlandırıyor.

cadılar bayramı biter (14 Ekim)

Bu gerçekten Michael Myers’ın sonu mu? Muhtemelen değil. Ama bu, David Gordon Green’in yönettiği ve Jamie Lee Curtis’in oynadığı yeni üçlemenin sonu. Ayrıca Peacock’da gün ve tarihte prömiyer yapacak. İşte fragman.

İyilik ve Kötülük Okulu (19 Ekim Netflix’te)

Yönetmen Paul Feig’den, Kerry Washington ve Charlize Theron’un bir peri masalı karakterleri okulunda öğretmen olarak rol aldığı fantastik bir destan. Fragmanı buradan izleyin.

V/H/S 99 (20 Ekim, Shudder)

Kariyer inşa eden buluntu görüntüleri korku antolojisi serisinin en son bölümü geliyor ve şüphesiz anlatacak her türlü berbat ve korkutucu hikayeye sahip olacak.

kara adam (21 Ekim)

Bu sonbaharda çekilen yalnız DC filmi, Dwayne Johnson’ı, Justice Society adlı başka bir süper kahraman ekibi aracılığıyla dünyamıza yeniden giriş hikayesinde, çok güçlü tanrı Black Adam olarak canlandırıyor. Fragman yukarıda.

avcılar (21 Ekim)

Thomas Jane, kendisini bir grup eski vampirin evine sokmak için bir sosyal medya fenomeni ekibini işe alan bir vampir katili olarak rol alıyor. Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Wendall ve Vahşi (Netflix’te 21 Ekim)

Jordan Peele, arkasındaki adam tarafından yapılan yepyeni bir stop-motion animasyon filminde itibari iblis kardeşleri seslendirmek için komedi ortağı Keegan Michael-Key ile yeniden bir araya geliyor Noel öncesi kabus ve mercan, Henry Selick. Buraya bir göz atın.

Şeytan için av (28 Ekim)

Bir şeytan çıkarma okulunda çalışan genç bir rahibe, annesini öldüren bir iblis tarafından ele geçirilen bir öğrenciyle dolaşır. O zaman, tahmin ettiğiniz gibi, Şeytan’ın avı olacak.genel-7