Destiny 2’nin haftalık PvP modunda en son ödülü arayanlar, MP1st yeni Destiny 2 Trials of Osiris ödülleri ve haritası bu hafta 16 Eylül, 2022 baskısı!

Osiris’in New Destiny 2 Denemeleri Bu Hafta 16 Eylül 2022’de Ödüllendirildi:

Osiris Haritası Denemeleri

şehir merkezi

Ödüller

  • İtibar Derecesi 4: Yükseltme Modülü (2)
  • İtibar Derecesi 7: Geliştirme Prizması (3)
  • İtibar Derecesi 10: Deneme Silahı (Her sıralama sıfırlaması için değişiklikler)
  • İtibar Derecesi 13: Yükseltme Modülü (2)
  • İtibar Derecesi 16: Deneme Silahı (Her sıralama sıfırlaması için değişiklikler)
  • Kusursuz Ödül: Bağışlama (Usta)

İtibar Sistemi, Deneme Programları ve Usta Tarım

Denemeler itibarı kazanmak için her maçta bireysel turlar kazanın. Kazandığınız itibar miktarı, kartınızda kazandığınız her turda artar. Yeterince itibar kazanın ve bir hak talebinde bulunabileceksiniz. Denemeler Engramı Saint-14’ten! Bu program, daha önce elde ettiğiniz mevcut herhangi bir deneme ganimetine odaklanabilir veya rastgele bir Deneme düşüşü için Master Rahool’a alınabilir. Her maç tamamlandıktan sonra itibarınız artaro maçın sonucuna bakılmaksızın (kazanma veya kaybetme, 0-5 veya 5-4), kartınızdaki raunt-galibiyet sayısına göre.

Flawless’ı bitirdikten sonra oynamaya devam edin! 7-kazanma seviyesinde elde ettiğiniz her galibiyet, Kusursuz’unuzu kaybetseniz bile, bonus Deneme Engramları, usta silahlar, prizmalar ve hatta Yükselen Parçalar düşürme şansına sahiptir. Deniz Feneri’ne ulaştıktan sonra kaybetmenin cezası yoktur!

İşiniz bittiğinde, o hafta Kusursuz olmanız koşuluyla, ek bir ustalık düşüşü için 7-kazanma pasajınızı bozdurabilirsiniz. Bu, kartınızı sıfırlar, böylece yeniden başlayabilirsiniz.


pasajlar

İsim Dikmek Maliyet
Vahşet Geçidi Üçüncü maç galibiyetiniz bonus kazanç sağlar. 10000 Parıltı ve 15 Efsanevi Parça
Merhamet Geçidi Her koşuda bir kaybı affeder. 10000 Parıltı ve 15 Efsanevi Parça
Zenginlik Geçişi Bir bilette 3, 5 ve 7 maç galibiyetine ulaşıldığında Denemeler Sıralaması puanlarında artış. 15000 Parıltı ve 25 Efsanevi Parça
Güven Geçişi Kusursuz Sandık’tan bonus ödüller verir. 20000 Parıltı ve 50 Efsanevi Parça

Teşekkürler, Reddit!oyun-6