Yeni bir iPhone almayı mı planlıyorsunuz? O zaman sadece doğru iPhone’a değil, aynı zamanda doğru sağlayıcıya da karar vermeniz gerekir. Belki şu anki Vodafone kampanyası sizi ikna eder: Burada yeni bir iPhone 14, iPhone 14 Pro veya iPhone 14 Pro Max sipariş ederseniz, Best Choice’dan 150 Euro’luk bir kupon alacaksınız. Her şeyin nasıl çalıştığını bu makalede öğrenebilirsiniz.

Apple akıllı telefonlar pazarlık konusu değil: En ucuz model bile 1.000 Euro’yu çiziyor. Bu tür fiyatlarla, fiyatları düşürmeye yönelik geri ödeme kampanyaları elbette çok hoş – Vodafone da muhtemelen öyle düşündü. Yeni iPhone 14 modellerinden biriyle birlikte bir Vodafone tarifesine karar verirseniz, 150 Euro karşılığında En İyi Seçim kuponu alacaksınız.

Sonunda hangi tarifeye karar vereceğiniz tamamen size kalmış. Kampanyaya tüm GigaMobil tarifeleri dahildir. Ancak, kuponun olduğundan emin olun. OLUMSUZLUK iPhone 14 Plus için geçerlidir, çünkü bu yalnızca daha sonraki bir tarihte başlayacaktır. Her zamanki gibi, tarifeler aylık maliyetlerde ve ayrıca cihazlar için peşinatta farklılık gösterir. iPhone 14 ve iPhone 14 Pro için yalnızca bir euro ödersiniz, iPhone 14 Pro Max ise bir kerelik 99,90 Euro’luk bir ücrete mal olur. Kesin tarife detaylarını bu makalenin biraz ilerisinde veya Vodafone tarife genel bakışımızda bulabilirsiniz.

Vodafone’dan 150 Euro – buna değer mi?

Tarifelerin tümü, Vodafone’un çok iyi geliştirilmiş 5G şebekesinde çalışır. Böylece yeni iPhone 14’ünüzü güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca 5 GB, 15 GB, 30 GB ve hatta sınırsız veri hacmi arasında seçim yapabilirsiniz. Hangi tarifeyi seçtiğinize bağlı olarak, farklı aylık ödemeler ödersiniz. Ancak en az 24 aylık süre aynı kalır. Şu anda başka bir promosyondan yararlanıyorsunuz çünkü Vodafone şu anda size 39.99 euro bağlantı ücreti veriyor. Kampanyayla ilgileniyorsanız acele etmelisiniz: Kuponu yalnızca 26 Eylül’e kadar alacaksınız.

GigaMobil M ile iPhone 14’e genel bakış

karakteristik iPhone 14 iPhone 14Plus iPhone 14 Pro iPhone 14 Pro Maks
peşinat 1,00 Euro 49,90 euro 1,00 Euro 99,90 euro
Aylık maaş 89,99 euro 89,99 euro 99.99 Euro 99.99 Euro
bağlantı ücreti
Toplam maliyet (24 ay) 2,160,76 Euro 2.209.66 Euro 2.400.76 Euro 2.499.66 euro
teklif etmek Henüz teklif yok teklif etmek teklif etmek

Tabloda örnek bir hesaplama görebilirsiniz. Toplam 15 GB veri hacmine ve maksimum 500 MBit/s bant genişliğine sahip GigaMobil M’yi size daha iyi bir genel bakış sunmak için örnek bir tarife olarak seçtik. Şimdi 150 Euro’luk En İyi Seçim kuponunu eklerseniz, elbette etkin bir şekilde ayda daha az ödersiniz.

Vodafone geri ödeme promosyonu nasıl çalışır?

Kampanyaya katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bir ara adım atmak. üzerinde taşır tanıtım sayfası Sadece e-posta adresinizi girin ve istediğiniz tarifeyi tamamlayın. Başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra kuponu e-posta yoluyla alacaksınız. Daha sonra 150 Euro’yu Amazon, Zalando veya Apple Store gibi çoğu çevrimiçi mağazada kullanabilirsiniz.

Vodafone para iadesi kampanyası

E-posta adresinizi girin ve hazırsınız. Tüm detayları adresinde bulabilirsiniz. tanıtım sayfası Vodafone’dan! / © Ekran Görüntüsü: NextPit

BİR UYARI: Kupon başka kuponlarla birleştirilemez. Buradaki istisna, yeni bir tarifenin aylık maliyetlerinde %20’ye kadar tasarruf edebileceğiniz “GIGA” kodudur. Bu kodu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Eylem hakkında ne düşünüyorsun? Bu tür promosyonlardan memnun musunuz yoksa iPhone fiyatlarındaki 150 avro sizin için daha çok “sıcak bir düşüş” mü? Yorumlarda bize bildirin!genel-27