İlk Crash Bandicoot oyunu Naughty Dog tarafından 1996 yılına kadar uzanıyor. Aptal kahramanı Crash ile oyunun sıradan doğası, çok sayıda oyuncuyu kendine çekti. Şimdi olduğu gibi yavaş yavaş klasik franchise’a genişledi.

Serideki son birkaç giriş, her ikisi de hayranlar tarafından iyi karşılanan Crash 4 ve Crash Team Racing’i içeriyor.. Wumpa League adında yeni bir çok oyunculu oyunun geliştirileceğine dair söylentiler vardı. Ama şimdi geliştirilmekte olan 2 Crash oyunu var gibi görünüyor.

İki Yeni Crash Bandicoot Oyunu

Twitter’daki bir sızıntıya göre, sızıntılar konusunda harika bir geçmişe sahip olan TheRealInsider, şunları söyledi: 2 Crash oyunu geliştiriliyor. Birisi, Twitter’da Wumpa Ligi hakkında konuşmak için içeriden bahsetti ve bununla cevap verdi:

Yeni Crash Games ne olabilir?

Crash Bandicoot: Wumpa Ligi

2 maç olduğu söylense de bunlardan birinin aylar önce sızdırılan Wumpa League olduğunu zaten biliyoruz. Geçen yıl sızdırılan bir yol haritasına dayanarak, Wumpa League, süresiz olarak ertelenmesine rağmen geçen yıl için planlandı. Bu nedenle, genel halk için, resmi bir açıklama yapılmadığı için hala bir sır.

Crash Wumpa ligi
Crash Bandicoot: Wumpa Ligi Çizimi

Ancak sızdırılan bilgilere dayanarak oyun, bir çeşit Battle Royale bile olabilecek çok oyunculu bir atış oyunu gibi görünüyordu. Oyunun rafa kaldırıldığına dair söylentiler olsa da, geçtiğimiz günlerde sızdırılan sanat eseri, oyunun yaşadığına dair imalarda bulundu.

kilitlenme 5

Bununla ilgili kesin bir bilgi olmasa da Crash 5’teki diğer iddia edilen oyun dışında. Ayrıca Crash 4’ün de oldukça başarılı olması biraz mantıklı. Kabaca bir tahminde bulunursak, o da Toys for Bob tarafından geliştirilecek. Spyro oyunlarının sonuncusu ve remaster’ları ile harika bir iş çıkardılar ve onları doğal bir seçim haline getirdiler.

4 kanallı bir sızıntıya göre, oyunun adı ‘Project Globe’‘. Crash 4’ün oyun öğelerini koruyacağı ve yeni karakterleri, çizimleri ve genel ortamı entegre edeceği bildiriliyor. Ve şikayet etmiyoruz çünkü Crash 4 gerçekten çok iyiydi.

Şu anda sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar. Her iki oyunun da çıkış çerçevesini gerçekten tahmin edemiyoruz. Ancak Crash Wumpa League’in geçen yıl çıkması gerekiyordu, sonunda gelecek yıl yayınlanabilir. Crash 5’e gelince, kelimenin tam anlamıyla hiçbir bilgi yok. Yeni şeylere göz kulak olacağımızdan emin olacağız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Bu haber hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Crash Bandicoot serisinin hayranı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.oyun-5