Yenile

Bir Zoom kesintisi uyarıları, DownDetector izleme sitesinde görülen raporlarda önemli bir artışla birlikte, sabah 8:00 PDT / 12:00 EDT / 15:00 BST civarında başladı.

Zoom, ana sayfasında tweet atarak yanıt vermekte hızlıydı Twitter hesabı (yeni sekmede açılır) sorunların farkında olduğunu ve mühendislik ekibinin “konuyu araştırdığını” söyledi.

Zoom şimdi sorunun temeline inmiş olabileceğini düşündüğünü söylüyor.

Üzerinde bir mesage durum sayfası (yeni sekmede açılır) “Toplantıları başlatma ve toplantılara katılma sorununu belirledik. Aldığımız güncellemeleri araştırmaya ve sunmaya devam edeceğiz.”

Biraz kafa karıştırıcı bir şekilde, Zoom şimdi sorunun çözüldüğünü öne sürüyor.

Şirketin durum sayfası (yeni sekmede açılır) Şimdi Zoom Meetings’in “işlevsel” olduğunu belirtiyor – ancak buradaki kendi testlerimiz bağlanmayı veya bir arama başlatmayı başaramadı.

Şirketin Twitter hesabında da resmi bir onay yok, bu yüzden daha fazla ayrıntı açıklandığında ve ne zaman ortaya çıkacağını takip etmeye devam edeceğiz…

Peki – işte bu!

Daha fazla gör

Zoom’un her şeyin gerçekten de normale döndüğüne dair bu onayıyla, geriye kalan tek şey, bize bağlı kaldığınız için teşekkür etmek ve umarım gününüzün geri kalanı iyi geçer!

genel-6