Haberleri kaçırdıysanız, Call of Duty Warzone mobil gelecek yıl çıkıyor! Ve eğer benim gibiyseniz, bu muhtemelen büyük bir hayran olduğunuz ve sonunda mobil cihazlar için tasarlanmış bir Call of Duty oynayabilmeyi dört gözle beklediğiniz anlamına gelir. Ancak, heyecana rağmen, bahse girerim çoğunuz bu dokunmatik ekran kontrollerinde o kadar büyük değilsiniz. Şansınıza Turtle Beach, tesadüfen en yeni oyun çevre birimi Recon Cloud Hybrid Controller’ı duyurdu.

Turtle Beach, mobil oyun alanına parmaklarını sokmak istiyor, en son çabaları olan Recon Cloud Hybrid denetleyicisi, mobil oyunculara Turtle Beach’in en iyilerini ve konsol oyunlarının kolaylığını getiriyor!

Yönetim Kurulu Başkanı Juergen Stark, “İlk konsol ve PC oyun kontrolörleri dalgamıza verilen yanıt ezici bir çoğunlukla olumlu oldu ve şimdi mobil oyunculara aynı tavizsiz, ödüllü kontrolleri vermek için bu pazardaki erişimimizi daha da genişletiyoruz” dedi. CEO, Turtle Beach Corporation. “ Keşif Bulutu iOS ve diğer konsollar için tasarlanan ek yeni ürünlerle birlikte bu yıl piyasaya sürülen genişletilmiş mobil kontrolör serimizin ilki.

Yeni kontrolör, daha geçen yıl tanıtılan ve eleştirmenlerden (buradaki incelememiz) ve halktan yüksek övgü alan Recon serisinden geliyor. Recon Cloud Hybrid Controller, aynı kalite seviyesini mobil izleyicilere ve ayrıca bazılarında bazı zımbalanmış Turtle Beach teknolojisine getirmeyi amaçlıyor.

Recon Cloud Hibrit Denetleyici Özellikleri

 • Xbox ve Bulut Oyunları için tasarlandı: Xbox Series X|S, Xbox One ve Windows PC’lerle kablolu modda kullanım için çıkarılabilir 10 ft./3m örgülü kablo ile donatılmıştır veya Android 8.0+ cihazlarda ve Windows PC’lerde kablosuz olarak oynamak için giriş anahtarını çevirin.
 • Uzun Ömürlü Kablosuz Pil: 30 saatlik şarj edilebilir pil ile günlerce mobil oyunlar oynayın, ayrıca kumanda yalnızca 2,5 saatte tamamen şarj olur.
 • Ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate: Xbox Game Pass Ultimate’a bir aylık ücretsiz abonelik, geniş bir oyun kitaplığına erişim sağlar.
 • Bulut Oyun için geliştirildi: Mobil cihazlarda Xbox Game Pass kitaplığının ötesine geçin ve GeForce Now, Stadia, Steam Link ve daha fazlasında denetleyici destekli oyunlar oynayın.
 • Duyarlı Kontroller: Dokulu tetikler ve tamponlar, hassas 8 yönlü D-pad ve yumuşak parmak izi hareketi ile güven içinde oynayın.
 • Ergonomik Soğutma Sapları: Mikro soğutma kanalları ve rahat şekli, uzun oyun seanslarında yorgunluğu azaltırken ellerinizi serin ve kuru tutar.
 • Pro-Aim Odak Modu: Eşleştirilebilir iki düğmeden biri olan Pro-Aim, gelişmiş uzun menzilli doğruluk için parmak izi hassasiyetini ayarlar.
 • İki Eşleştirilebilir Hızlı Eylem Düğmesi: Dört adede kadar farklı değiştirilebilir profile izin veren iki eşlenebilir düğmeyle oyun deneyiminizi özelleştirin.
 • İnsanüstü İşitme*: Turtle Beach’in özel Superhuman Hearing ses ayarı, gizlice yaklaşan sessiz ayak seslerinden düşman silahlarının yeniden doldurulmasına kadar, oyuncuların en üst düzey oyun ses avantajı için her ayrıntıyı duymasını sağlar.
 • Kaplumbağa Plajı İmza Ön Ayarları*: Dört ses EQ ön ayarıyla oyun sesini özelleştirin: İmza Sesi, Bas Kuvvetlendirme, Bas ve Tiz Kuvvetlendirme ve Vokal Kuvvetlendirme.
 • Sürükleyici Titreşim Geri Beslemesi*: Kollarda ve tetiklerde bulunan çift gürleme motoru, ultra gerçekçi yeni nesil oyun için gelişmiş geri bildirim sunar.
 • 3,5 mm Kulaklık Bağlantısı*: Herhangi bir 3,5 mm bağlı kulaklığı takarak kanıtlanmış Turtle Beach ses geliştirmelerinden yararlanın.
 • Mikrofon İzleme*: Sohbet ederken bağırmaktan kaçınmak için kendi sesinizin seviyesini duyun ve ayarlayın.
 • Oyun ve Sohbet Karışımı*: Uygun şekilde yerleştirilmiş oyun ve sohbet karışımı kontrolleri.

Fena değil ve bu kumanda ilginizi çekerse, önümüzdeki ay piyasaya çıkacağını bilmekten mutlu olacaksınız! Kesin olarak 15 Ekim ve 99$’lık bir MSRP’de. Ön siparişler açıldı ve ilgilenenler için bunu şu adresten yapabilirsiniz: resmi ürün sayfası.oyun-6