Bazı Diablo Immortal balinaları – fantezi oyununa büyük miktarda para harcayan oyuncular – Blizzard üçüncü taraf satıcılar aracılığıyla yapılan işlemleri iptal ettikten sonra PvP yasakları alacak. Topluluk, ücretsiz PC oyunu için alternatif satıcılar aracılığıyla yapılan mikro-işlem satın alımlarının oyuncuların hesaplarından kaldırılması ve onlara negatif Ebedi Küre değerleri bırakılmasının ardından Diablo Immortal küre borcu kavramıyla tanıştı.

Hesaplarında eksi bakiye bırakan oyuncular, oyun içinden ek Ebedi Küreler satın alarak değeri ‘geri ödeyene’ kadar, zindanlar, eski yarıklar ve pazar yerini kullanma dahil olmak üzere partilere katılamaz veya çoğu grup etkinliğine katılamazlar. mağaza. Ancak oyuncular, kısıtlamaların Battlegrounds gibi çoğu PvP etkinliğini kapsamadığını görünce şaşırdı. Bu, bu oyuncuların rekabetçi çok oyunculu modlarda sözde haksız kazançlarından yararlanabildikleri anlamına gelir. Ama bu tamamen değişmek üzere.

Oyunun alt dizinindeki bir gönderiye yanıt veren Diablo topluluk yöneticisi Adam ‘PezRadar’ Fletcher diyor ki ekip, “bu oyuncuları Battlegrounds ve diğer PvP etkinliklerinden kısıtlayan” bir düzeltme uyguladı. Bu kısıtlamanın ne kadar yaygın olduğu ve bir sunucuda kimin aktif Ölümsüzler fraksiyonu olacağını belirleyen Diablo Immortal Rite of Exile gibi oyunsonu etkinliklerini kapsayıp kapsamadığı yazarken net değil. Ek ayrıntılar için Blizzard’a ulaştık ve daha fazla ayrıntı duyarsak güncelleyeceğiz.

Kısıtlamadan etkilenen bir Diablo Immortal balinası, Blizzard’dan hesaplarının negatif küre bakiyesini ödemek için kabaca 34.000 USD’lik bir banknotla yüzleşmek yerine karakterlerinin geri alınmasını istedi. Bu arada, Blizzard kısa süre önce, bazı kullanıcı satın alımlarının doğru bir şekilde işlenmemesine neden olan ve oyuncuların ödedikleri mikro işlemleri alamamasına neden olabilecek bir Diablo Immortal mağaza hatasını ele aldı.

Tüm bunlar size maaşınızın biraz üzerinde geliyorsa, bir Diablo Immortal burgerine ne dersiniz? Bu arada, son Diablo Immortal 1.5.5 yaması, RPG oyunu için dördüncü battle pass sezonunu tanıtıyor. Yeni başlıyorsanız, Diablo Immortal seviye atlama kılavuzumuz ve en iyi Diablo Immortal yapıları sizi başarıya giden yola koyacaktır.



oyun-2