Video oyunu yaratıcısı ve haftalık podcast yayıncısı Hideo Kojima, yeni bir web sitesinde yer alan bir sonraki projesini tanıtmaya başladı. “Ben Kimim?” yazan bir yüzün gölgeli görüntüsü. sitede karşıdan yazılar görülebilir ve resme tıklandığında, kullanıcılardan fotoğrafı sosyal medyada paylaşmaları istenir. bir şey Geoff Keighley doğal olarak zaten yaptı.

Kojima’nın tam olarak ne üzerinde çalıştığına gelince, geliştirici daha önce bu söylentileri küçümsediği için bu hafta Tokyo Game Show’da bir açıklama beklemeyin. Bazı çevrimiçi dedektifler, fotoğraftaki kişinin aktris Elle Fanning olduğunu iddia etti ve diğer insanlar, Death Stranding’de Sam Porter Bridges’i oynayan Norman Reedus’un son zamanlarda Instagram’da onu takip etmeye başladığına dikkat çekti.

Tavşan deliği daha da derine iniyor, çünkü Kojima da yakın zamanda kendisinin, Geoff Keighley’nin bir görüntüsünü paylaştı. ve Jordan Peele birlikte görüntülü görüşme yapıyor. Kojima, orijinal Death Stranding’de Mads Mikkelsen, Guillermo del Toro, Lea Seydoux, Margaret Qualley, Troy Baker ve Conan O’Brien dahil olmak üzere birçok büyük isimle çalıştı.

Reedus’a gelince, yanlışlıkla Death Stranding 2’nin yapımda olduğunu, oyuncu için ciddi (oldukça nazik) yankıları olan bir dil sürçmesi olduğunu açıkladı. Bunun da ötesinde, Kojima Gamescom sırasında Xbox için yeni bir oyun yapmakla meşgul olduğunu da doğruladı.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1