Redmi Note 12, bir rapora göre tekrar 50 megapiksel arka kameraya sahip olacak. Yakışıklı düz kenarlı dikdörtgen bir tasarıma sahip olduğu söyleniyor. Mevcut Redmi Note 11 serisine benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Yakışıklı, selfie kamerayı barındırması beklenen, delikli bir kesime sahip düz bir ekrana sahip olabilir. Yakışıklı ayrıca arkada 2 megapiksel makro sensör ve 8 megapiksel ultra geniş açılı lense sahip olacak.

göre bildiri Tipster Digital Chat Station’dan alıntı yapan MyDrivers tarafından Redmi Note 12, Redmi Note 11 serisine benzer bir tasarıma sahip olacak. Düz kenarlı dikdörtgen bir tasarımı koruduğu söyleniyor. Telefon, selfie kamerayı barındırması beklenen “keskin kenarlı” ve delikli delikli düz bir ekrana sahip olabilir.

Redmi Note 12, rapora göre 50 megapiksel birincil arka kameraya sahip olacak. Bu, aynı bahşişçiye atıfta bulunan önceki bir raporla uyumludur. MyDrivers’tan gelen rapor, ahizenin üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. 50 megapiksel birincil sensörün yanı sıra 2 megapiksel makro kamera ve 8 megapiksel ultra geniş açılı kameraya sahip olduğu söyleniyor.

Rapora göre Redmi Note 12, 120W hızlı şarj desteği ile gelecek. Telefonun bu yıl Çin’de ve 2023’ün ilk çeyreğinde küresel pazarlarda piyasaya sürüleceği söyleniyor. Telefon, bir USB şarj adaptörü ve kutunun içinde bir kablo ile gelecek. Yaklaşık 20 dakikada tam şarj sunduğu söyleniyor.

Başka bir rapora göre Redmi Note 12 serisi, Redmi Note 12, Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 Pro+’dan oluşacak. İki Redmi Note 12 serisi telefonun Çin’de ağ erişim lisansı aldığı bildirildi. Rapora göre, iki akıllı telefon L16 ve L16U olarak kodlanmış.

Redmi Note 11, Şubat ayında Hindistan’da full HD+ çözünürlük, 20:9 en boy oranı ve 90Hz yenileme hızına sahip 6.43 inç AMOLED ekranla piyasaya sürüldü. 6 GB’a kadar LPDDR4X RAM ve 128 GB’a kadar dahili depolama ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 680 SoC tarafından desteklenmektedir.
genel-8