Evinizin zeminini lekesiz tutmaya yardımcı olan bir robot elektrikli süpürgeye ve robot paspasa sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Walmart, iRobot Roomba i3 EVO ve iRobot Braava Jet M6’nın her ikisini de daha uygun fiyatlı hale getirmek için fiyatlarını düşürdüğü için, onları normalden daha ucuza alma şansınız var.

İRobot Roomba i3 EVO şu anda Walmart’ın robot vakum anlaşmaları kapsamında, fiyatını orijinal fiyatı olan 299$’dan 245$’a düşüren 54$’lık bir indirimle. iRobot Braava Jet M6 ayrıca perakendeciden 101$ indirimle alınabiliyor ve fiyatını 500$’lık etiket fiyatından 399$’a düşürüyor. Bu tekliflerin ne zaman sona ereceğine dair bir gösterge yoktur, bu nedenle, bir robot süpürgesine, bir robot paspasına veya her ikisine ihtiyacınız varsa, bunlardan yararlandığınızdan emin olmak için satın alma işleminizi mümkün olan en kısa sürede tamamlamanız önemle tavsiye edilir.

iRobot Roomba i3 EVO robotlu süpürge — 245 dolar, 299 dolardı

iRobot Braava Jet M6 — 399 dolar, 500 dolardı

iRobot Roomba i3 EVO robotlu süpürge — 245 dolar, 299 dolardı

Roomba fırsatları farklı ihtiyaçlara hitap eden geniş bir model yelpazesi sunduğundan, iRobot’un Roomba markası robot elektrikli süpürgelerle eş anlamlı hale geldi. Digital Trends’in en iyi robot elektrikli süpürgelerinde markanın cihazları gibi iRobot Roomba i3 EVO, birinci sınıf üç aşamalı temizleme sistemi ve çeşitli zeminlere ayarlanabilen çift çok yüzeyli kauçuk fırçalarla birlikte güçlü emiş gücüyle temiz zemini korumayı amaçlar. evcil hayvan kıllarına karışmadan tipler. Bir robot vakumunun nasıl seçileceğine ilişkin kılavuzumuz, sensörleri ve sanal haritalamayı dikkate alınması gereken özellikler olarak işaretler ve iRobot Roomba i3 EVO, evinizde daha kapsamlı bir temizliğe ihtiyaç duyan alanları aramasını sağlayan iRobot’un Kir Tespiti teknolojisine sahip olanları sunar. Robot elektrikli süpürgenin temizlemesini istediğiniz odaları seçebilmeniz için bir Damga Akıllı Harita oluşturma yeteneği ve mobilyalara çarpmadan evinizin her köşesinde hareket etme hassasiyeti.

iRobot Braava Jet M6 — 399 dolar, 500 dolardı

iRobot Braava jet m6 robot paspas, parke zemini temizler.

iRobot Braava Jet M6, mobilya veya kilimleri ıslatmadan kiri ve diğer pislikleri gevşetmek için Hassas Jet Spreyi kullanan güvenilir bir temizleme makinesi olduğu için en iyi robot paspaslarımızda görünür. Robot paspas, evinizin düzenini öğrenmek ve temizlemeniz gereken yere yönlendirmenizi sağlamak için Akıllı Haritalar oluşturmak için vSLAM navigasyonunu kullanır. iRobot Braava Jet M6, Imprint Link teknolojisi aracılığıyla iRobot Roomba i3 EVO ile birlikte çalışır, böylece iRobot uygulamasındaki hızlı bir komutla veya tercih ettiğiniz sesli asistan aracılığıyla robot süpürge ve robot paspasın evinizi art arda temizlemesini sağlayabilirsiniz.


genel-19