Peruk ve balo elbisesi içindeki Kerry Washington, ciddi bir takım elbise içinde kızıl saçlı Charlize Theron'un yanında duruyor.

Fotoğraf: Helen Sloan/Netflix

Tamam, evet, elbette; Bu, normal dünyadan kopan ve bir dünyaya sıkışan çocuklar hakkında bir film. büyülü okul kahramanların ve kötülerin titizlikle tanımlandığı çok sayıda A listesindeki ünlü aktör tarafından öğretilir. Ancak bazı sihirbazları kafanızdan çıkarabilirseniz, Netflix’in Soman Chainiani’nin film uyarlamasının ilk fragmanı. İyilik ve Kötülük Okulu dizi mükemmel görünüyor.

Kitap serisinden habersizseniz, temel olarak öncül budur. İki genç arkadaş, somurtkan Agatha (Sofia Wylie) ve coşkulu Sophie (Sophia Anne Caruso), iyi ve kötü arasındaki dengeyi korumaya yardımcı olmak için masal kahramanlarına ve kötü adamlara öğretilen itibarlı okula götürülür. Bir peri masalı prensesi olmayı hayal eden Sophie, Agatha Hero pistine çıkarken, Villain okulunda sıkışıp kalır. Komplikasyonlar ortaya çıkar:

İyilik ve Kötülük Okulu | Resmi Fragman | Netflix

Fragmanda da görebileceğiniz gibi, filmde Charlize Theron, Kerry Washington, Michelle Yeoh ve Laurence Fishburne dahil olmak üzere kesinlikle yığılmış bir oyuncu kadrosu var, ancak IMDB Ben Kingsley, Rachel Bloom, Patti LuPone, Rob Delaney ve Peter Serafinowicz’i de listeliyor. Herkes çok eğleniyor gibi görünüyor ve bu sihir okulunu ne kadar takdir ediyorum. yapmaz Hogwarts’a benziyor—yönetmen Paul Feig dedi tarzını tam da bu nedenle art nouveau’ya dayandırdı ve sonuca bakmak güzel.

İyilik ve Kötülük Okulu 19 Ekim’de Netflix’te olacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7