Amsterdam hafta sonu Los Angeles’a geldi.

David O. Russell, beklenen ve yıldızlarla dolu filmini Pazar gecesi Ross House’da yıldız Christian Bale ile birlikte A listesindeki bir kalabalığın önünde özel bir gösterimde yayınladı. Film yapımcısı Adam McKay da Russell ve Bale ile soru-cevap yapmak için hazırdı.

Toronto Uluslararası Film Festivali’nde büyük dünya prömiyerlerinin yapıldığı ve Pazartesi gecesi Emmy Ödülleri öncesinde bir dizi endüstri toplantısının yapıldığı son derece yoğun bir endüstri haftasonunda özel bir etkinlik olan gösterime Oscar Isaac, Jeremy Strong, Ben Stiller, John C. Reilly katıldı. , Alexander Payne, Guillermo del Toro, Gus Van Sant, Barbara Broccoli ve çok daha fazlası.

Sitedeki bir kaynağa göre, projede beş yıldan fazla bir süredir birlikte çalışan Russell ve Bale, gerçek dostluk ve meydan okuyan iyimserlikteki neşe ve aşk da dahil olmak üzere filmdeki birçok temayı tartıştı. Ayrıca film üzerinde çalışırken Santa Monica’nın zımbalı Fromin’s Deli’sini kapattıkları birçok geceyi de anlattılar.

Amsterdam, Disney, 20th Century Studios, New Regency Prods’dan selamlar. ve Forest Hill Entertainment, kendilerini Amerikan tarihinin en şok edici gizli planlarından birinin merkezinde bulan üç yakın arkadaş hakkında orijinal bir suç destanı olarak tanımlanıyor. Filmin fragmanına göre üç arkadaş Bale, Margot Robbie ve “Belçika’da tanışan” bir doktor, hemşire ve avukat olan John David Washington.

Robert De Niro, Chris Rock, Taylor Swift, Anya Taylor-Joy, Mike Myers, Rami Malek, Zoe Saldaña, Timothy Olyphant, Michael Shannon, Andrea Riseborough, Alessandro Nivola ve Matthias Schoenaerts ile birlikte rol alıyorlar. Amsterdam Russell’ın 2015’ten bu yana ilk filmi Neşe.

Amsterdam 7 Ekim’de sinemalarda yapılacak geniş bir açılıştan önce bu hafta sonu New York’ta Lincoln Center’daki Alice Tully Hall’da yapılacak bir dünya prömiyerinde resmi olarak tanıtılacak. Pazartesi günü, stüdyo aşağıda görülebilecek yeni karakter posterlerini de yayınladı.

Christian Bale başrolde Amsterdam.

20th Century Studios’un izniyle

Taylor Swift başrolde Amsterdam

20th Century Studios’un izniylesinema-2