Ikea’nın müzik üst grubu İsveçli House Mafia ile işbirliği içinde yaptığı plak çalar Ekim ayında satışa çıkacak. Tamamen siyah cihaz şaşırtıcı derecede minimalist bir görünüme sahip ve Ikea’nın labirent benzeri mağazalarına ulaştığında size 159,99 dolara mal olacak.

Plak çalar, diğer öğelerin yanı sıra eşit derecede modern bir koltuk, çalışma masası, LED çalışma lambası, plak sehpası, dizüstü bilgisayar sehpası ve raf ünitelerini içeren Ikea’nın kapsayıcı Obegränsad (“sınırsız” anlamına gelen İsveççe kelime) koleksiyonunun bir parçasıdır. Ikea, pikabı ilk kez Haziran ayında duyurdu ve mobilya üreticisinin pikap yaratma ve satma konusundaki ikinci girişimini işaret etti. 2018’de üzerinde çalıştığı pikap hiç satışa çıkmadı, ancak bu sefer cihazı gerçekten ele geçirmek için çok daha iyi bir şansımız var gibi görünüyor.

Şık Obegränsad plak çalar, USB-C ile çalışır.
Resim: Ikea

Ikea çok fazla teknik detay açıklamadı pikap hakkında, bunun dışında, USB-C tarafından desteklenmektedir, Eneby Bluetooth hoparlör ile uyumludur (kablolu bağlantı yoluyla da olsa) ve değiştirilebilir bir iğne ve kartuş ile birlikte gelir. Satıcı, oyuncunun ne zaman satışa çıkacağı konusunda da kesin bir tarih belirtmiyor, ancak öğrenirsek bu makaleyi güncelleyeceğiz.genel-2