Steelrising oynamaya ilk başladığınızda, oyuna başlamak için tercih ettiğiniz sınıfı seçme şansına sahip olursunuz. Her biri yolculuğunuzun ilk aşamalarını etkileyecek benzersiz özelliklere sahip dört farklı sınıf mevcuttur. Bunlar koruma, asker, dansve simyager. Bununla birlikte, oyunda ilerledikçe her bir özelliği geliştirebilir, diğer tüm silahların kilidini açabilir ve birçok farklı sarf malzemesi ve el bombası alabilirsiniz. Bu nedenle, yanlış başlangıç ​​sınıfını seçtiğinizi düşünüyorsanız çok fazla endişelenmeyin; Aegis’i oyun tarzınıza göre güçlendirebilirsiniz.

Ancak bu kılavuzda, her bir Steelrising sınıfını ayrıntılı olarak analiz edeceğiz ve nasıl çalıştıklarını açıklayacağız. Ayrıca, maceranızın ilk aşamalarında pişmanlık duymamanız için en iyi başlangıç ​​sınıfını seçmenize yardımcı olacak değerli ipuçları da vereceğiz.

Steelrising: Koruma Sınıfı

Bodyguard sınıfı, Body of Work adı verilen çekiçle düşmanlara ağır fiziksel hasar vermeye odaklanmıştır. Bu silah, Otomatlara karşı mükemmeldir, çünkü oyunun ilk aşamalarında çoğunu birkaç vuruşla yok edebilirsiniz, ancak aynı zamanda inanılmaz derecede yavaştır ve her oyun stiline uymaz. Doğru zamanlamayı almalısın, yoksa düşmanlarını özleyeceksin. Body of Work ayrıca, bazı Endurance’ınız pahasına gelen saldırıları engellemenizi sağlayan özel bir hareketle birlikte gelir. Ayrıca, düşmanları birkaç saniyeliğine hareketsiz hale getirmek için onlara fırlatılabilen Petrification Grenade adlı bir eşya elde edersiniz.

Bu sınıf, Sağlık ve Denge istatistiklerini artıran +3 Dayanıklılık puanı ile başlar. Mühendislik de geliştirilerek Zırhı, Simyasal Tehditlerin gücünü iyileştirir ve ganimet bulma şansını yükseltir.

Steelrising: Asker Sınıfı

Steelrising’deki Soldier sınıfı, Gribeauval Halberd adlı ağır bir silahla birlikte gelir. İyi bir menzile sahiptir ve hangi sınıfı seçeceğini bilmeyenler için mükemmel bir seçimdir. Aslında, iyi dengelenmiş ve kullanımı kolaydır. Silahın özel hareketi, uzaktan ateş ederek Otomatlara ekstra hasar vermenizi sağlar. The Soldier ayrıca düşmanlarınızı bir süreliğine sersemletmenizi sağlayan bir öğe olan Explosive Grenade ile başlar.

Bu sınıf, Fiziksel Hasarı ve Etkiyi artıran +3 Güç istatistikleriyle birlikte gelir. Ayrıca, rakiplere verilen Dayanıklılığı ve Kritik Hasarı artıran +2 Vigor’a sahiptir.

Steelrising: Dansçı Sınıfı

Dancer sınıfı, hızlı tempolu dövüşü seven herkes için mükemmel bir seçimdir. Hızlı hareket etmenizi ve saldırmanızı sağlayan ve düşmanlarınızdan gelen saldırıları engelleyebilen hafif bir silah olan Zırhlı Hayranlar ile donatılmış olarak gelir. Verilen Fiziksel Hasar, Body of Work veya Gribeauval Halberd’e bağlı olan kadar yüksek değildir; ancak, Zırhlı Hayranları kullanırken, Aegis en iyi sonucu elde etmek için saldırıları zincirleyebilir. Dansçılar ayrıca düşmanları ateşlemek için onlara fırlatılabilen patlayıcı bir mermi olan Alev Bombası ile başlar.

Bu sınıf, Hareketsizleşmeyi ve Fiziksel Hasarı artıran +3 Çeviklik ile birlikte gelir. Ayrıca düşmanlara verilen hem Dayanıklılığı hem de Kritik Hasarı artıran +2 Dayanıklılığa sahiptir.

Steelrising: Simyacı Sınıfı

Alchemist sınıfı, Glass-core Batons adı verilen hafif bir silaha sahiptir. Saldırıları hızlıdır ve birkaç saniyeliğine Frost ile aşılamak için özel hareketi kullanabilirsiniz. Düşmanlarınıza birkaç kez vurduğunuzda, onları geçici olarak donduracak, onları savunmasız ve herhangi bir saldırıya maruz bırakacaksınız. Oyunun başından itibaren Simyasal Afflictions ile deney yapmak istiyorsanız bu sınıfı seçebilirsiniz. Simyacılar ayrıca, düşman simya saldırılarını etkisiz hale getiren Simya Direnç Şişesine sahiptir.

Bu sınıf, simyasal hasarı ve direnci artıran +3 Elemental Alchemy ve +2 Engineering ile başlar. İkincisi, Simyasal Tehditlerin etkinliği ve ganimet bulma şansı ile birlikte Zırhı artırır.

Steelrising konusunda hâlâ yardıma ihtiyacınız varsa, ipuçları ve püf noktaları içeren başlangıç ​​kılavuzumuzu burada bulabilirsiniz.

Bu yazıda bahsedilen ürünler

<!–

The links above are affiliate links. As an Amazon Associate, Wccftech.com may earn from qualifying purchases.

–>genel-17