Apple, yakın zamanda düzenlediği Far Out etkinliğinde yeni Apple Watch Series 8 ve Apple Watch SE 2’yi bir tekne dolusu ileriye dönük eklemeyle duyurdu. Şirket ayrıca seriye yeni bir tasarım ve serinin geri kalanına kıyasla daha büyük bir şasi sunan yeni bir model tanıttı. 49 mm’lik kasasıyla Apple Watch Ultra, bugüne kadarki en büyük ve en tıknaz Apple Watch. Artık bir YouTuber tarafından yeni Apple Watch Ultra’da eski saat kayışlarını kullanabileceğiniz keşfedildi.

Yeni Apple Watch Ultra Yeni Bir Tasarımla Geliyor Ama Eski Saat Kordonlarıyla Uyumlu

Apple Watch Ultra, Seri 8’den daha kalın olan yeni tasarımı sayesinde daha büyük bir pile sahiptir. Maceracılara ve sporculara yöneliktir ve sağlık verilerini gezinmelerine ve izlemelerine olanak tanır. Daha önce de belirtildiği gibi, eski bantlarınızı yeni Apple Watch Ultra ile kullanabilirsiniz.

Emkwan tarafından Twitter’da paylaşılan kısa video klip, Apple Watch Ultra’da Apple Watch Series 7 saat kayışını nasıl kullandığını gösteriyor. Saat kayışının yeni modele tam oturduğu görülüyor. Bunun anlamı, Apple yeni model için yeni ve özel saat kayışları sunmasına rağmen, eski saat kayışlarınızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

Tamamen yeni bir modelin eski saat kayışlarını nasıl desteklediğini görmek harika, Ultra’nın fiyatı 799 $ olduğundan, yanınızda daha eski saat kayışlarınız varsa, ekstra para kazanabilirsiniz. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı elde edildiğinde en kısa sürede paylaşacağız. Duyurular yazımızda daha fazla ayrıntıya göz atın.

Hepsi bu kadar arkadaşlar. Yeni Apple Watch Ultra’nın tasarımını nasıl buldunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

genel-17