Üçüncü taraf Ebedi Küre satın alımlarının hesabından kaldırılmasının ardından “Blizzard’a 34.000 $ borcu olduğunu” söyleyen bir Diablo Immortal balinası, karakterin geri alınmasını istiyor. Blizzard’ın fantezi oyununda üçüncü taraf web sitelerinden yapılan satın alımlara son zamanlarda kısıtlama getirmesinin ardından herkes ‘Diablo Immortal küre borcu’ ifadesi ile anlaşmaya varırken, etkilenen bazı oyuncular Blizzard’dan af talep etmeye çalışıyor.

Aksiyon-RPG oyununda şimdi -2.4 milyonluk Ebedi Küre borcuyla karşı karşıya olan yüksek harcama yapan bir oyuncu olan Silkypico, ödemesi için yaklaşık 34.000 ABD Doları değerinde oyun içi mikro dönüşüme mal olacağını tahmin ediyor, Blizzard’dan bireysel olarak bir seçenek istedi. küre miktarını geri ödemeye alternatif olarak karakter geri dönüşü. “Bana verilmesi gereken seçenek, a) 34.000 $ olan borcunuzu geri ödemek veya b) hesabınızı ‘zehirli varlıklar’ eklenmeden önceki bir tarihe geri alacağız.”

Silkypico, üçüncü taraf ‘karaborsa hizmetlerini’ kullandığını (1-8 Ağustos arasında gerçekleştiğini ve “Asya kaynaklı bir ödeme boşluğunun” sonucu olduğunu söylüyor) kabul ederek, cezayı kabul etmekten mutlu olacağını söylüyor. seviyelerinin ve teçhizatının Temmuz ayında bulundukları yere geri döndürülmesi. Aslında, bunun çok fazla sorun olacağını düşünmüyor. “Sunucu paragon sisteminin tasarlanma şekli, birkaç gün içinde mevcut seviyeme geri dönebilirim.” Sahip olduğu herhangi bir ekipmanın zaten 240. seviye ile modasının geçeceğini de ekliyor – ancak bu, bu seçeneğin ne kadar bir ‘ceza’ olacağı sorusunu akla getiriyor.

üzerinde birçok kullanıcı oyunun alt dizisi Silkypico’nun argümanına ikna olmadılar. Olumlu oy alan yorumların çoğu basitçe “bir dahaki sefere hile yapma” diyor ve “karakterinizi yeni bir karakter oluşturarak eski haline getirebilirsiniz” önerisinde bulunuyor. Bazıları, küre açığına sahip olanların doğrudan yasaklanması gerektiğini ve sadece bakiyeyi ödeyip oynamaya devam etmelerine izin vermenin, potansiyel cezanın sadece ödemek zorunda olduğunu bilerek, oyuncuları gelecekte yarım yamalak hizmetlerden yararlanmaya teşvik ettiğini söylüyor. yakalanırsanız tam fiyat.

Yorum sorulduğunda Blizzard, PCGamesN’e şu ifadeyi verdi: “Diablo Immortal’da herkes için adil bir oyun alanı sağlamak istiyoruz: Bu çabanın bir parçası, oyuncuların hileli satın alımlara katıldığını gördüğümüzde harekete geçmeyi içeriyor. Şüpheli Ebedi Küre satın almalarıyla ilgili topluluk endişelerinin araştırılması üzerine, Blizzard Son Kullanıcı Sözleşmesi’ni ihlal eden hesaplar bulduk. Bu faaliyetlere katılan hesapları doğrulamak için kapsamlı araştırmalar yaptık ve çeşitli disiplin önlemleri aldık. İzlemeye ve gerektiğinde düzeltici önlemler almaya devam edeceğiz.”

En iyi Diablo Immortal yapılarının tümüne ve Diablo Immortal 1.5.5 yamasında başarılı olmanız için ihtiyaç duyacağınız en iyi efsanevi Diablo Immortal öğelerini seçtik – onlar için hizmet şartlarını ihlal etmenize bile gerek kalmayacak, söz veriyoruz . Diablo Immortal efsanevi armaları, ücretli ve ücretsiz sürümler arasındaki netliği artırmaya yardımcı olmak için yeniden tasarlanırken, yeni bir güncelleme Diablo Immortal savaş bantlarının bir dalga savunma modu aldığını görebilir. Biraz değişiklik istiyorsanız, sizi eğlendirmek için diğer seçenekler için PC’deki en iyi RPG oyunlarına sahibiz.oyun-2