Neredeyse bir yıl önce piyasaya sürülen altıncı nesil iPad mini güç merkezi, Apple’ın çok az sayıdaki popüler ürününün de devamı gelmeyebilir yarın veya herhangi bir noktada gelecek ay.

Kompakt tabletin önceki sürümünün 2019’da gün ışığına çıktığı ve bu son modelin takip edilmesi oldukça zor göründüğü göz önüne alındığında, elbette bu hiç de şaşırtıcı değil. ince çerçeveler ve her şey.

499,99 $ ve üzeri normal bir fiyatla, iPad mini (2021), 10 inç’in altındaki tablet standartlarına göre tam olarak son derece uygun fiyatlı değil, ancak neyse ki, Amazon ve Best Buy gibi büyük ABD perakendecilerinin geç saatlerde daha sık gelmeye başladığı yer burası.
Yaklaşık dört ay sonra Giriş seviyesi yalnızca 64 GB depolama yapılandırmasında ilk kez 100 $’lık önemli bir indirim elde eden, inkar edilemez derecede güçlü, tartışmasız göz alıcı ve kesinlikle özelliklerle dolu 8,3 inçlik bir kez daha en düşük fiyatıyla satışta .
Bu doğru, Best Buy şu anda yüksek kaliteli Liquid Retina IPS LCD ekrana, sağlam pil ömrüne, çok yönlü USB Type-C bağlantı noktasına ve mükemmel hoparlörlere sahip bira bardağı için 399,99 $ gibi düşük bir ücret alıyor. Muhtemelen sınırlı bir süre için normalden 100 dolar daha ucuza getiren versiyonlar.

Wi-Fi desteğine ek olarak bağımsız 5G bağlantısına sahip 64 ve 256GB modellerden bahsediyoruz, sizi sırasıyla 649,99 ve 799,99 $ yerine 549,99 $ ve 699,99 $ ve ayrıca hücresel yeteneklerden yoksun ve 549,99 $’a mal olan dijital istifçi dostu 256 gig varyantı kendi başına 100 dolarlık bir indirim.

Acele ederseniz, birkaç farklı renk arasından seçim yapabilmeniz gerekirken, yapmazsanız, Best Buy fiyatlarını tekrar yükseltebilir veya envanteri tükenebilir, ikincisi zaten Amazon’da oluyor gibi görünüyor , tam olarak aynı fırsatlar (teknik olarak) şu anda mevcut.telefon-1