Yeni bir akıllı telefon çok pahalı bir satın alma olabilir. Bu nedenle, birçok insan çok daha ucuz orta sınıfları kullanmayı sever. Geçen yılın en popüler orta sınıflarından biri Samsung Galaxy A52 idi. Halihazırda çok iyi bir halefi olan Samsung Galaxy A53’ü Satürn’den ucuz Super Select M tarifesiyle satın alabilir ve ayda sadece 12,99 Euro ödeyebilirsiniz. Kulağa iyi geliyor? O halde bu tarife kontrolünü kaçırmasanız iyi olur!

Satürn’de şu anda gerçekten iyi bir anlaşma yapabilirsiniz. Samsung Galaxy A53’ü ayda sadece 12,99 Euro’ya güvenceye alma fırsatınız var. Elektronik mağazası size, toplam 8 GB veri hacmine sahip olduğunuz dahili Super Select M’yi tarife olarak sunar. Teléfonica’nın çok iyi bir ağındasınız.

Samsung Galaxy A53, çok başarılı Galaxy A52’nin halefidir. 6.5 inçlik AMOLED ekran, 120 Hz yenileme hızına ve 2.340 x 1.080 piksel çözünürlüğe sahip. Samsung kesinlikle akıllı telefonun ana odağını dörtlü kamera sistemine çekmek istedi. Geniş açılı ana kamera, 64 megapiksellik görüntüleri çözer ve her biri 5 megapiksel olan 12 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve makro ve telefoto lens ile tamamlanır. Galaxy A53’ün detaylı incelemesini elbette NextPit’te de bulabilirsiniz.

Satürn’ün Samsung teklifi buna değer mi?

Samsung’un gerçekten iyi orta sınıf akıllı telefonuna ek olarak, Super Select M tarifesini alıyorsunuz. Bu, sağlayıcı tarafından 8 GB’a yükseltilen normalde 5 GB veri hacmine sahip tamamen net bir sabit orandır. Maksimum bant genişliği 50 MBit/s’dir ve 24 ay boyunca sağlayıcıya bağlısınız. Ayda 12,99 EUR ödüyorsunuz ve ayrıca 29.99 EUR bağlantı ücreti ödemeniz gerekiyor. Ayrıca cihaz için bir euro, nakliye için de 3,95 euro ödemeniz gerekiyor.

Samsung teklifine genel bakış

karakteristik Süper Seç M
veri hacmi 5GB + 3GB
Allnet Daire? Evet
5G?
Bant genişliği Maksimum 50 Mbit/sn
asgari süre 24 ay
aylık ücret 12.99 euro
bağlantı ücreti 29.99 euro
Tek seferlik cihaz maliyetleri 1,00 Euro
Nakliye 3,95 Euro
toplam tutar 346,70 euro
Etkili Aylık Maliyet ~14.45 euro
Teklif etmek!

Gördüğünüz gibi, paketin tamamı için ayda yaklaşık 14,45 Euro ödüyorsunuz. Cep telefonunu şu anda sözleşmesiz satın alırsanız, yaklaşık 300 Euro yatırıyorsunuz. Ancak yine de ilgili tarifeyi burada rezerve etmeniz gerekiyor. Bu, Satürn’ün teklifini gerçekten ilginç kılıyor.

Oldukça düşük bant genişliğine ek olarak, maalesef burada 5G olmadan yapmak zorundasınız. Ancak, yeni mobil iletişim standardı hala her yerde mevcut değil ve bu da bu vazgeçmeyi kesinlikle yönetilebilir kılıyor. Bu sorunlara aldırmazsanız, teklif gerçekten iyidir ve net bir öneri alır.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Orta seviye oyuncuları mı yoksa doğrudan amiral gemilerini mi tercih edersiniz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27