Diablo Immortal savaş bantları, Blizzard aksiyon RPG’sinin yakın tarihli bir veri madeni, daha küçük ölçekli parti sisteminde değişiklikler önerdiğinden, oyuncular bunun tamamen terk edilmesi gerektiğini iddia etse de, yeni bir dalga savunma modu alıyor olabilir.

Diablo Immortal klanları 150’ye kadar oyuncudan oluşurken, savaş grupları aynı klandan sekiz oyuncudan oluşan küçük takımlar halinde oluşturulur. Belirli içeriği birlikte tamamladıkları için bonus ödüller alırlar, ancak bu içerik, sekiz oyuncudan oluşan tam tamamlayıcısı olmayan herhangi bir savaş grubuna kilitlenir, yani bir savaş grubunun her üyesinin bu zorlukları tamamlamak için aynı anda çevrimiçi olması gerekir.

Daha önce bildirildiği gibi, bu, geçmişte warband özelliğinin tamamen kaldırılmasını tercih edeceklerini ifade eden Diablo Immortal oyuncularını hayal kırıklığına uğrattı. Bununla birlikte, Diablo Immortal’ın yeni bir veri madeni, Blizzard tarafından gelecek için daha fazla savaş bandı içeriğinin planlandığını öne sürdüğü için bu pek olası görünmüyor.

Defence of Cyrangar, görünüşe göre, savaş grupları etrafında tasarlanmış yeni bir dalga savunma modudur; bu sayede oyuncular, hayatta kalmak ve ödüller kazanmak için giderek daha zorlu düşman çetelerini üstlenirler. Söylenti modu, Diablo Immortal Discord’da bir veri madenciliği olan sanktanglia tarafından ortaya çıkarıldı ve görünüşe göre iki varyasyonu var.

“Normal” Cyrangar Savunması modunda, bir savaş grubu lideri, savaş grubunun geri kalanının görevi haftada bir kez tamamlaması için bir zaman seçer ve birbirini izleyen her dalgayla artan ödüllerle sekiz düşman dalgasıyla karşı karşıya kalırlar. “Sonsuz” modda, düşmanlar, bir dış şehir kapısını kırmalarını engellemek amacıyla sonsuz saldırır. Her haftalık sonsuz etkinlikten ilk üç savaş grubu özel ödüller kazanacak. Cyrangar’ın Savunması’ndaki düşmanlar, görünüşe göre, oyun sırasında moddan ayrılırlarsa daha az ödül alacak olan warband üyelerine uygun olarak tesviye edilir ve ölçeklendirilir.

Modun tam olarak ne zaman başlatılacağı belli değil, ancak Diablo Immortal oyuncuları, warband sistemindeki sorunları iyileştirip iyileştirmeyeceği konusunda şüphelerini dile getirdiler. Bir kullanıcı oyunun sitesinde “Savaş bandını üç dakikalık bir patron yapmak için ikna etmek zor” diye yazıyor. alt dizin. “Sonsuz bir mod hayal edin.” “Harika”, bir başka “oyundaki en kötü tamirci için daha özel içerik” yazıyor.

Diablo Immortal’da ilerlemek istiyorsanız, Diablo Immortal seviye atlama kılavuzumuza ve Diablo Immortal taşları kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Ayrıca Elden Ring ve The Witcher dahil olmak üzere PC’deki diğer en iyi RPG’lerden bazılarını denemek isteyebilirsiniz.oyun-2