Robert Aramayo, Lord of the Rings: The Rings of Power'da Elrond rolünde.

resim: Amazon Stüdyoları

Kapsamlı manzaralar ve hakkında konuşmalar içeren bu kadar çok fragmandan sonra ne olurdu Peter Jackson filmleriyle ilgili olarak, Amazon’un Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizi nihayet hafta sonu başlamadan düştü. Şov hakkındaki incelememizi okuyabilirsiniz tam buradaancak bu şovun haftalardır kasabanın konuşması olduğu ve birçok eleştirmen ve izleyicinin kendilerini bulduğu bir sır değil. oldukça büyülenmiş Orta Dünya’nın ilk televizyon çıkışıyla. Ve gerçek bir sürpriz olmayacak şekilde, Amazon güzel çinileri parçalamaya ve gösterinin kilometre taşlarını söylemeye hazır.

Kemerinin altında iki bölüm ile, Güç Yüzükleri dünya çapında 25 milyondan fazla izleyici çektiği ve Prime Video hizmeti tarihinin en büyük prömiyeri olduğu söyleniyor. Amazon Studios’un başkanı Jennifer Salke, dizinin baş yapımcıları Patrick McKay ve JD Payne’e övgüler yağdırdı ve gösterinin başarısını “Tolkien’in hikayelerine uymak…bizi bu gururlu ana götürdü” olarak nitelendirdi.

Ama iyi haberlerle birlikte kötüler de gelmeli. Yani, Amazon’un tadını çıkarırken Güç Yüzükleri Başarı, ayrıca önümüzdeki 72 saat boyunca Rotten Tomatoes’daki gösteri için incelemeleri askıya aldı. (Başına Hollywood Muhabiribir Amazon temsilcisi, bunun Amazon’un yaz başladığında başladığı bir uygulama olduğunu açıkladı.) “Neden”, Amazon’un incelemelerin meşru olmasını ve ırkçı veya cinsiyetçi troller tarafından yapılan bir planın parçası olmadığını garanti edebilmesidir. She-Hulk ve Bayan Marvel ondan önce. yüzükler Kullanıcı puanı, yazı yazılırken %38’de kalıyor ve bölümü incelerken, gösterinin neden onlar için işe yaramadığına dair çok kısa tanıtım yazıları olan çok sayıda yarım veya bir yıldız var.

Kullanıcı incelemeleri zamanla çözülecek, ancak bu arada mermiyi ısırıp şovu kendiniz de izleyebilirsiniz. Ya beğeneceksin ya da sahip olacaksın Ejderha Evi fantezi düzeltmeniz için geri düşmek için. Bu, veya Witcher, Zaman Çarkı, kaptın bu işi. Ve eğer gördüysen Güç Yüzükleri, Aşağıdaki yorumlarda bunun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7