Spider-Man: No Way Home Extended Edition: Tüm En Büyük Eklemeler başlıklı makale için resim

resim: Sony Resimleri

Genişletilmiş baskıdaki açık ara en uzun sahne, okulun dahili TV istasyonunda Betty Brant (Angourie Rice) tarafından yönetilen çok dakikalık, haber programı tarzı bir bölümdür. çok pembe bir odada oturuyor büyük, süslü, Başyapıt Tiyatrosu-stil sandalye, çok filtrelenmiş ve sevimsiz görünen Betty, Koç Wilson (Burress), Bay Harrington (Starr) ve Bay Dell (Smoove), yanı sıra Flash, Ned (Jacob Batalon), ve sonunda Peter’ı bile.

3-4 dakika kadar devam eden sahne, espriler ve tuhaf yanlarla dolu. Örneğin, Wilson, Justin Timberlake’in bir zamanlar inanmadığı erkek grubu *NSYNC’nin bir üyesi olduğu gibi çevrimiçi komplo teorileri hakkında konuşuyor. Harrington, eski karısının Reddit’te derin dalışlara gitmesinden bahsediyor. Dell, Örümcek tarafından ısırılsaydı ne kadar seksi olacağını anlatıyor.

Flash, görünüşe göre “Örümcek Adam” adını aldığı kitabını tanıtmaya çalışır. Betty ona başka hangi isimleri düşündüğünü sorar. ve “Arachno Kid” ve “The Bitten” gibi birkaç tanesini şıngırdatıyor. Ayrıca, içinde bahsedilmediği için onu azarlıyor. Ned ile konuşan Betty, eski sevgilisinden mesaj almak için ne kadar geç olduğunu sorar ve bu çok garip olur. Harika göründüğünü söylüyor ve ona geri söylüyor. (Bu benim gruptaki favorimdi.) Sonunda, Peter’la oturup onu ısıran örümceğe ne diyeceğini sorar: “Teşekkürler” mi yoksa “Hiçbir şey için teşekkürler mi?” Peter duraklar ve “Teşekkürler?” ve “Hiçbir şey için mi?” diye ekliyor.

Betty daha sonra Peter ile yaptığı röportajın daha fazla olacağını ve daha fazla programlama için birkaç reklam alacağımızı söylüyor. bir Özgürlük Heykeli tasarım yarışması (bir kişinin heykeli Mysterio olarak giydirdiği) ve bir diğeri de kafeterya güvenliği hakkında.

Bu sahne doğrudan teatral kesimdeki çatı sahnesine gidiyor.genel-7