Hangisini bilmek istiyorum Çoklu karşı ücretsiz karakterler rotasyonda mı? Dövüş oyununa ilk kez başlıyorsanız, Kurucu Paketi için parayı vermediğiniz sürece tüm listeye hemen erişemezsiniz. Neyse ki Multiversus, oyunculara iki haftada bir görünen bir dizi ücretsiz karaktere erişim sağlıyor.

Multiversus’taki mevcut ücretsiz karakter grubu Harley Quinn, Bugs Bunny, Shaggy ve Velma’yı içeriyor. Bu karakterleri kullanarak yapılan her türlü ilerlemenin, onları açtıktan sonra devam edeceğini ve kaldığınız yerden devam etmenizi sağladığını unutmamak önemlidir. Oyun içi altınla, Gleamium harcayarak veya Founder’s Pack’teki karakter jetonlarını kullanarak karakterlerin kilidini nasıl açtığınıza bakılmaksızın ilerlemeniz her zaman devam eder.

Multiversus’ta hangi ücretsiz karakterler rotasyonda?

1 Eylül itibariyle, Multiversus’ta rotasyondaki ücretsiz karakterler şunlardır:

  • Harley Quinn
  • böcek tavşanı
  • tüylü
  • Velma

Bir sonraki karakter grubu, 1. Sezon boyunca oyuna yönelmelidir. Karakter havuzu birkaç kez değişti, ancak şimdiye kadar hiçbir karakter arka arkaya iki kez öne çıkmadı. Bu, bir sonraki karakter grubunun daha önce gördüğümüz sekiz dövüşçünün hiçbirini içermediğini gösteriyor.

Sunulan Multiversus ücretsiz karakterler hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Her dövüşçüyü elde etmenin yollarını keşfetmek için Multiversus kilit açma karakter kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Ayrıca, metaya hangi karakterlerin hakim olduğunu takip etmek için düzenli olarak güncellenen bir Multiversus katman listemiz var.oyun-2