Ejderha Evi veya Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri—Kimin Var? başlıklı makale için resim

resim: Ollie Upton/HBO ve Matt Grace/Prime Video

Mükemmel bir dünyada, hiç kimsenin HBO’nun hit filmini izleyip izlemeyeceğine karar vermesi gerekmez. Game of Thrones öncesi niteliğinde Ejderha Evi veya Prime Video’nun cömert Yüzüklerin Efendisi öncesi niteliğinde, Güç Yüzükleri. Ancak, mükemmel bir dünya değil ve bu dizilerden yalnızca birinin kitlesel izleyicilerin sanal su soğutucusu konuşmasına hükmedeceğinden şüphem yok. Ama hangisi olacak?

Bir yandan sahip olduğunuz Ejderha Evizaten mükemmel kritik eleştiriler almış ve a cüsseli kitle yaygın hayal kırıklığına rağmen Game of Thrones’ son sezon. Öte yandan, sahip olduğunuz Güç Yüzüklerigöre Yüzüklerin Efendisi yaklaşık 70 yıldır sevilen romanlar ve 00’ların inanılmaz derecede popüler ve Oscar ödüllü üç film uyarlaması. Ve erken incelemeler serinin yapmak Ejderha Evi neredeyse cezai derecede pahalı bütçe sayesinde görsel olarak çöp gibi görünüyor.

Oldukça adil bir dövüş gibi görünüyor, ama altın parçalarımı koyacağım Ejderha Evi. TV’ye ilk olarak gelmesi, ona gerçek bir avantaj sağlıyor, çünkü zaten konuşmaya hükmediyor. Esasen zaten tahtta oturuyor, bu da Güç Yüzükleri saldırıda. Ben de düşünüyorum Ejderha yüksek fantezi yerine bir ortaçağ fantezisi olduğu için kitlesel izleyicileri yakalama şansı daha yüksektir – geleneksel olarak fantezi eğlenceyi umursamayan insanlar için kafalarını filmin politik ve karakter dramına sarmak daha kolaydır. Ejderha Evi E’den dahalves ve Dsavaşlar, sihirli yüzükler ve karanlık tanrılar ve şüphelendiğim şey inanılmaz derecede yayılan bir destan olacak. Ve dürüst olmak gerekirse, kitlesel izleyicilerin insanların seviştiği şovu tercih edeceğini düşünüyorum.

Ama yanılıyor olabilirim! Yorumlarda neden olduğumu söyle! Ya da neden haklı olduğumu söyle! Ya da nedenlerim konusunda yanıldığımı ama seçimim konusunda haklı olduğumu söyle!


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7