Çığ Yazılımı ve Warner Bros. Games, her yıl düzenlenen Hogwarts’a Dönüş gününü birkaç Hogwarts Legacy haberleri ile kutladı.

Her şeyden önce, geliştiriciler her Haneye ait Ortak Odalar için video turları sağladı: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff ve Slytherin.

Wizarding World hayranları artık bağlantı Warner Bros ile Harry Potter Fan Club hesapları. Oyunlar, evlerini ve asalarını Hogwarts Legacy’ye aktarmak için hesaplar. Bunu yaptığında ayrıca bir Gagalı Kafatası Maskesi ve oyundaki özel “House Fan-Atic School Robes”, oyuncuların Hogwarts evlerini stil ile temsil edebilmeleri için özel bir cüppe seti açılacak.

Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023’te PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series S|X için çıkacak. Nintendo Switch çıkış tarihi yakında açıklanacak. Avalanche Software, bu haftanın başlarında resmi PC sistem gereksinimlerini de paylaştı.

Hogwarts Legacy, 1800’lerin büyücülük dünyasında geçen bir açık dünya, tek oyunculu, aksiyon rol yapma video oyunudur (RPG). Hikaye, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda daha önce hiç olmadığı gibi bir öğrenci olarak hayatı deneyimleyen oyunculara sahip, çünkü onlar yazılmamış olanı yaşıyor ve büyücülük dünyasının gizli bir gerçeğini ortaya çıkarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkıyorlar.

Hogwarts Legacy, oyuncuları seçtikleri cadı veya büyücü olmak için maceralarının merkezine koyarak, sürükleyici bir sihirle doludur. Güçlü büyülerde ustalaşarak, iksir hazırlayarak ve ölümcül düşmanlarla yüzleşirken büyülü bitkiler toplayarak karakterlerinin yeteneklerini geliştirecekler. Oyuncular ayrıca zor seçimler oluşturacak ve neyi temsil ettiklerini belirleyecek görevler ve senaryolarla karşılaşacaklar.

Oyuncular, Hogwarts Legacy’nin başlangıcında Hogwarts evlerini seçebilirler. Hogwarts’taki bazı öğrenciler arkadaş olacak. Oyuncular bu ilişkileri geliştirdikçe, bu okul arkadaşları oyunculara yolculuklarında eşlik edebilecek, yeteneklerini geliştirebilecek ve oyuncular hikayelerini öğrendikçe kendilerini açabilecek yoldaşlar olacaklar.

Bu yazıda bahsedilen ürünlergenel-17