Logitech, popüler G502 oyun faresinin güncellenmiş sürümlerini duyurdu. Kablolu modele G502 X, kablosuz modele G502 X Lightspeed adı verilir. Dahili RGB aydınlatmaya sahip kablolu olana G502 X Plus adı verilir.

Logitech Gaming başkan yardımcısı ve genel müdürü Yugesh Desai, “G502 ​​oyun dünyasında bir simge ve topluluğun yeni nesil bir teklif aradığını biliyoruz” dedi. “Oyun faresini yeni bir oyun çağına taşıyan tasarım ve mühendislik değişiklikleriyle ikonik G502’yi yeniden tasarladık. Daha hafif malzemeler ve ileri teknoloji ile yeni G502 X, G502’nin üstün performans ve tam kontrol geleneğini sürdürmeyi vaat ediyor.”

Logitech G’ye özel tüm G502 X modelleri, üstün hız, güvenilirlik ve hassas, duyarlı eylem için yepyeni Lightforce Hibrit Opto-Mekanik Anahtarlara sahiptir.Lightforce, optik anahtarların avantajlarını, oyuncuların sevdiği mekanik anahtarların temel çalıştırma hissi ile birleştiren bir mikro anahtar teknolojisidir. Optik anahtarlar, farenin kullanım ömrü boyunca yüksek hız, performans ve iyi güvenilirlik sağlar.

Lightforce, canlı bir his sağlamak için anahtarın içinde tam olarak mekanik anahtarlar gibi çalışan galvanik kontak elemanları kullanır. Lightforce hibrit anahtarlar, en iyi net, dokunsal mekanik tıklamalarla birlikte güvenilir ultra düşük gecikmeli optik çalıştırma sağlar.

G502 X, çok çeşitli el boyutlarına ve tutuş stillerine uyacak şekilde yeniden tasarlanmış, tersine çevrilebilir ve çıkarılabilir bir DPI geçiş düğmesi, G502’nin ikonik Dual Super Fast Infinite Scroll ve USB-C kablosuz özelliğini korurken daha fazla denge ve daha hafif ağırlık ile yeniden tasarlanmış bir kaydırma tekerleği sunar. şarj. versiyonlar.

Her üç fare de sırasıyla 80 $, 140 $ ve 160 $ ​​karşılığında siyah beyaz olarak mevcuttur.genel-22