Ne bilmek istiyorsun

  • 343 Industries, önümüzdeki hafta Halo Infinite’e gelecek olan yeni bir etkinlik olan “The Yappening”i resmen duyurdu.
  • Etkinliğin 6 Eylül 2022’de yayınlanması planlanıyor ve muhtemelen Halo Wars 2’de tanıtılan Yok Edici karakteri Yapyap etrafında temalı olacak.
  • Bu etkinliğin Halo Wars 2 ve Halo: MCC’den önceki sürümlerinde, Yapyap “343 Industries’in sunucularına erişim kazandı” ve kullanıcı arayüzünü değiştirerek ve kendi Yappening oynatma listesini ekleyerek kargaşaya neden oldu.
  • Etkinliğin Halo Infinite versiyonunu ortaya çıkarmak için kullanılan kısa çizgi romana dayanarak, oyuncuların hurdadan yapılmış metal bir mohawk kask eklentisi, çeşitli zırh kaplamaları, bir muz silahı tılsımı ve bir Etkinlik Biletinden diğer ödülleri kazanmaları olasıdır. Yappening sırasında.

Halo Infinite geliştiricisi 343 Industries resmi olarak ilan edildi Önümüzdeki hafta 6 Eylül 2022’de oyuna gelecek olan yeni bir etkinlik olan “The Yappening”. Yappening daha önce veri madencileri tarafından sızdırılmıştı, ancak etkinliğin gerçekten yasal olup olmadığından emin değildik. Ancak artık kesin olarak biliyoruz.

Yappening, diğer Halo Infinite etkinlikleri gibi tüm oyuncular için ücretsiz olacak. Şu anda ne tür içerikler içereceği belli değil, ancak Halo Wars 2 ve Halo: The Master Chief Collection’daki önceki The Yappening etkinliklerine dayanarak, çeşitli aptal oyun modlarına sahip özel bir Yappening oynatma listesi olmasını bekliyoruz. Etkinliği ortaya çıkarmak için kullanılan kısa çizgi roman ayrıca oyuncuların metal mohawk kask eki, zırh kaplamaları, “Kaptan Yapıcı Pozu” duruşu, yeni bir vizör rengi ve muzlu silah tılsımı gibi ödüller kazanabileceklerini gösteriyor. zorlukları tamamlamak ve ücretsiz bir Event Pass ile ilerlemek.

Daha fazla gör

genel-20