Bükülebilir ve katlanabilir ekranlar şehirdeki yeni oyun ve bugün IFA’da LG, bir düğmeye basılarak bükülebilen bir OLED ekran olan yeni LG OLED Flex (model LX3) ile bir sıçrama yapıyor. Corsair’in yeni sürümünün son sürümünün ardından Xeneon FlexLG Display ile yapılan işbirliğinden doğan bükülebilir 45 inç OLED oyun monitörü LG, bugün benzer teknolojiye sahip bir TV’yi tanıttı.

” olarak lanse edildiDünyanın İlk Bükülebilir 42 inç OLED TV’si”, LX3, kullanıcı merkezli özelleştirmeyi yeniden icat eden bir TV ve oyun monitörü olarak konumlandırıldı. Panel, düzden aşırı kavisliye (900R) geçebilir ve kullanıcıların yirmi eğrilik seviyesinden mükemmel kavislerini seçmelerine izin vererek görüntüleme deneyimlerini kişiselleştirmelerine olanak tanır.

Ergonomik rahatlığı sağlamak için LG OLED Flex, oyuncudan 10 dereceye kadar veya 5 dereceye kadar eğilebilir. Yüksekliği ayarlanabilen stand, hem oturmayı sevenler hem de arkaya yaslanmayı sevenler için 140 milimetre yukarı ve aşağı gidebilir.

Kullanıcılar, mevcut birkaç ön ayardan veya uzaktan kumandadaki düğmeyi kullanarak eğriliği kolayca ayarlayabilir, eğrilik derecesini 20 seviye üzerinde yüzde 5’lik artışlarla manuel olarak değiştirebilir.

Çoklu Görüntüleme Modu, aynı anda iki farklı kaynaktan gelen içeriği görüntülemek ve dinlemek istedikleri ses parçasını seçmek isteyenler için yapılmıştır. Yerleşik Dolby Atmos desteği ve iki önden çıkışlı 40W hoparlör, üstün bir ses kalitesi sunmayı amaçlar.

Görüntü kalitesi tarafında, LG OLED Flex, 4K 120Hz’de Dolby Vision oyun oynamayı ve değişken yenileme hızı (VRR) ve otomatik düşük gecikme modu (ALLM) gibi en yeni HDMI 2.1 özelliklerini destekler. TV, G-SYNC Uyumlu ve AMD FreeSync Premium sertifikalı olup, yırtılma ve takılma olmayan bir izleme deneyimi sağlar.

LG OLED Flex, IFA 2022’de Messe Berlin’in 18. Salonundaki LG standında sergilenecek ve önümüzdeki birkaç gün içinde kontrol etmek için sabırsızlanıyorum. Bizi izlemeye devam edin, bu makaleyi fuarda sergilenen cihazın fotoğrafları ile güncelleyeceğiz.

dosyalandı Oyun > Ana Sayfa. Editorspick, Esnek Oled, IFA, LG ve Oled Tv hakkında daha fazla bilgi edinin.genel-1