Hayır'da kimse yok.

Fragmanda bir karakter belirir: Hayır bu olmadı bunu filmin son kesimine dönüştürün. Bu olağandışı değil; römorklar sinemalarda gösterilenler değil ve kurgu ile gala arasında farklı kurgular, çekimler ve hatta olay örgüsü seçmek için her zaman zaman vardır.. Ama kartal gözlü hayranları Jordan Peele’nin En son film, Michael Busch’un karakterini fragmandan belirledi… ve IMDb’de basitçe ‘Hiç kimse’ olarak kredilendirildiğini tespit etti.

HAYIR | Son Fragman

2:19’dan başlayarak kelimenin tam anlamıyla bir saniye, belki daha az görünür. Ve bakın, belki de Hayworth kardeşlerin ardından doğrudan bir devam filmi alamayacağız (ki bu Haftanın herhangi bir günü izlerdim), ama tematik bir devam filmini seviyorum. bir alırsak Hayır 2 bu sadece ilk filmin titreşimlerini takip ediyor, üzülmem. Peele’nin film yapım duyarlılıkları kendilerini ödünç veriyor metafor ve çift anlam yüklü filmlere iyi gelir ve kesinlikle her zaman İstisnai güç karşısında insanlığın kibri ve kararlılığı hakkında söylenecek daha çok şey var.

ile yapılan bir röportajda New York Times, Peele, insanların filmiyle yaptığı “dedektiflik işini” övdü. Kimsenin yayını hakkında basıldığında, yanıt verdi. “O karakterin hikayesi henüz anlatılmadı, size bunu söyleyebilirim. Ki bu da sinir bozucu demenin başka bir yolu, insanların dikkat etmesine sevindim. Gelecekte bu konularda daha fazla cevap alacaklarını düşünüyorum. Tüm bu hikayeleri anlatmayı bitirmiyoruz.”


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7